Лойко: фільм "Гібридна історія" важливіший для Росії, ніж для України

Документальний фільм "Гибридная история" повинен глянути кожен росіянин, адже для РФ він навіть важливіший, ніж для України. Таку думку висловив військовий журналіст та автор фільму "Гибридная история" Сергій Лойко, передає "Прямий".
"Я вважаю, що цей фільм навіть більш важливий для Росії, ніж для України. Хай вони його глянуть. Подивившись цей фільм, дуже важко вірити в розіп'ятого хлопчика", - зазначив він.
"Гибридная история" - перший документальний фільм військового журналіста з 27-річним стажем Сергій Лойко. Це історія, в якій є все - кохання, шпигунство, зрада, війна, неволя. Бо на війні ворога не обирають, а на гібридній війні його потрібно спочатку побачити.
14 березня відбулася прес-конференція Сергія Лойко, під час якої він розповів про роботу над фільмом. "Прямий" транслюватив подію наживо.
Дивіться 4-серійний фільм-розслідування "Гибридная история" на ютуб-каналі "Прямого"
Фільм цілком присвячений викриттю методів промивання мізків за допомогою фейкових новин, які широко використовуються російськими спецслужбами. Фейкові новини не тільки створюють в російському суспільстві обстановку ненависті і схвалення військових дій. Фейкові новини, про які йде мова в фільмі, могли привести до повномасштабного військового вторгнення російських військ в Україну.
Стрічка розповість не тільки про конкретні епізоди, а й викриє цілу інфраструктуру фейковий новин, створену в Росії для обслуговування і виправдання війни на Донбасі.
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар