«Національні дружини» чи «національні зрадники»?

28 січня 2018 року в м.Києві відбувся марш та прийняття присяги активістами «Національних дружин», які заявили про свою готовність стояти на захисті правопорядку в країні, наво пройшло і доби, як «Національні дружини» та «Національний корпус» довели, як вони це бачать: 29 січня семеро доблесних воїнів у чорній уніформі (патріотичні «азовці») налетіли на охорону «Національної лотереї» на Берестейці в Києві, виступаючи за боротьбу з незаконними ігровими автоматами, та, власне, пострілом у серце вбили одного із охоронців. 
Зазначена резонансна подія ретельно приховується керівництвом Нацкорпусу. Ще б пак, серед вказаних «азовців» були присутні представники служби охорони А. Білецького, очільника «Національного корпусу», яких затримали поблизу місця скоєння злочину правоохоронці, але відпустили бо через декілька годин до одного з відділів НП в м.Києві звернулась особа (думаю «терпіла»), яка повідомила, що вона вчинила стрілянину та завдала смертельних ушкоджень охоронцю.
Забирати життя невинних людей – ви, здається, забагато на себе берете, вважаючи, що таким чином захищаєте правопорядок на українських вулицях.
Що ж було далі? Свавілля під прикриттям патріотичних закликів. Того ж дня, «дружинники» блокували роботу Черкаської міської ради з використанням зброї та лячних чорних масок, і лише з 5-ої спроби під їхнім пильним оком був прийнятий бюджет міста на поточний рік. А через день сталася масова бійка між «азовцями» і правоохоронцями у Кременчузі на Полтавщині.

У середу ж 31 січня на прес-конференції в Інтерфаксі «дружинники» бажали вкотре підвищити свою популярність та відвернути увагу від відвертих злочинів в попередні дні. І вже І. Михайленко, І. Бобер, І. Вдовін та звісно ж речник самого А. Білецького О. Альфоров (завзяті борці партії «Національний корпус») не змогли втримати планку. Неадекватна поведінка, незрозумілі викрики, зухвала брехня в очі журналістам про те, що «дружини» це не маріонетки Нацкорпусу. Мабуть, Білецький вирішив стати слугою народу та провести присягу «дружин» через свою особисту небайдужість до долі громадської організації. Але чим тоді пояснити участь «азовців» (така собі групка бійців С. Коротких, натхненника «Азовського руху», який, увага! пройшов школу КДБ) та активістів Нацкорпусу, здавалося б, у мирному марші?
Так хто ви? «Національні дружини» чи «національні гопники»?

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар