На Грушевського "донбасівці", ймовірно, вбили людину?

В ніч на 11 січня камери відеоспостереження зафіксували, як двоє невідомих з шевронами батальйону "Донбас" перевантажують з мікроавтобуса у позашляховик задубіле тіло невідомого.
Поруч (на відео - справа) Семен Семенченко, який прибув на місце події, комусь телефонує. Після набуття публічного розголосу у соцмережах, коменданти табору на Грушевського і його мешканці відмовляються від будь-яких коментарів.
Національна поліція також наразі не коментує цей інцидент.
Примітно, що тіло відправляють на автомобілі з європейськими номерами "WPI-C591", які, зазвичай, в Україні зареєстровані як автівки іноземних комерційних чи громадських структур.
Тож виходить, що окрім можливого вбивства представники батальйону "Донбас" з їх ватажком можуть бути причетні до міжнародного кримінального угруповання, яке задля досягнення своєї мети, яку ще потрібно буде з'ясувати слідчим, не гребує вбивством людей та ще й причетна до приховання таких фактів.
Виходить, що Семен Семенченко знову дістав чергового привода до позбавлення депутатської недоторканості вже в контексті можливої причетності до загибелі людини на так званому "Міхо-Майдані"?

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар