Митрополит Онуфрій таки пристав у Москві на "автономію" в статуті РПЦ

Як пише "Єврорепортер", 1 грудня, служитель Єпархіального управління Сімферопольської і Кримської єпархії Української православної церкви Московського патріархату Сергій Дерябін у своєму "Фейсбук" наголосив, що напередодні рішенням Архієрейського собору РПЦ на вимогу предстоятеля УПЦ МП митрополита Онуфрія було внесено зміни до статуту РПЦ, а саме окремою главою було прописано про начебто автономний статус УПЦ.
"Вибачте, що ж це таке? Виходить, що всі заяви УПЦ МП про начебто її незалежність від РПЦ це фейк? Коли у статуті зарубіжної релігійної організації фігурує назва «нашої» Української церкви, яка це незалежність? Чи я дурний, чи мене як і інших громадян у черговий раз намагаються обдурити?" - ставить питання церковнослужитель.
"Не знаю як Вам, але мені це набридло. Звертаюся до депутатів всіх рівнів, Уряду та Президента України.
Шановне панство! Доколи ми будемо терпіти свавілля Московських попів, їх брехню та знущання над вірою народу? Може досить?" - пише Сергій.
"Я вимагаю негайно внести на розгляд ВР України законопроекти №4128 та №5309, які обмежать діяльність Московського патріархату та декларують його роль у житті Україні.
Крім того, я вимагаю повернути українському народу всі святині, які були передані в аренду УПЦ МП та передати їх Київському патріархату", - підкреслив Сергій Дерябін.
"Панове, схаменіться, давайте діяти разом, давайте зупинимо наступ Москви на Україну!" - резюмував активіст.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар