Провідні біржі пішли в офлайн на тлі корекції біткоїна

У середу, 29 листопада, після вражаючого зростання ціни біткоїна, яка на певному етапі перевищила $11100, почалася прогнозована корекція, в ході якої спостерігалися перебої в роботі ряду бірж і торгових платформ.
Зокрема, на деякий час виявилися недоступними такі популярні майданчики, як Bitfinex і Bitstamp.
Також про проблеми з доступом до платформ і API повідомили представники Coinbase / GDAX.
Підтримка Coinbase також повідомила, що на певному етапі спостерігала безпрецедентний за всю історію існування платформи трафік, що у вісім разів перевищив рекордні показники червня 2017 року.
Тим часом ціна біткоїна, піднявшись раніше вище ніж $11100, до 20:00 UTC опустилася на ряді бірж впритул до $9000.
Середньозважений курс, згідно з даними Coinmarketcap на момент написання становив $9798, що становить -2.76% втрати в ціні за останню добу.
Одночасно з цим слідом за біткоїном в червоній зоні опинилися всі інші провідні криптовалюти.
Разом із тим, Національний банк України і Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомляють, що всі, хто інвестує в криптовалюту, роблять це на власний ризик.
Про це повідомив в ході брифінгу голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.
"Щодо ризиків інвестування в криптовалюти, ми бачимо, що вони дуже істотні, оскільки немає в українському законодавстві чіткого її визнання. Не існує ні інфраструктури, ні гарантій. Дуже суттєва волатильність. Ми хочемо застерегти і наголошуємо, що відповідальність тут персональна тих, хто хоче це робити", – сказав він.
На даний момент серед регуляторів провідних країн світу, зокрема Євросоюзу, немає єдиного підходу щодо визнання правового статусу криптовалют.
У світі налічується близько тисячі криптовалют (їх кількість постійно змінюється), серед яких найпопулярніші – Bitcoin, BitcoinCash, Ethereum, Litecoin та інші.
При цьому в спільному прес-релізі наголошується, що заощадження у криптовалютах можуть бути використані для фінансових пірамід.
Американський інвестор, засновник групи Vanguard Джек Богл радить триматися подалі від Bitcoin і не виводити гроші з традиційних активів заради нього.
"Біжіть від Bitcoin, як від чуми. Я ясно висловився?" – відповів пан Богл на питання аудиторії на прес-конференції в Нью-Йорку, передає Bloomberg.
"У Bitcoin немає норми прибутку. У облігацій є купон, у акцій є прибуток і дивіденди, у золота нічого немає. У Bitcoin немає взагалі ніякої підтримки, крім надії, що коли-небудь ви продасте його дорожче, ніж купили", – пояснив Джек Богл.
Слід нагадати, що за останні декілька годин відбулася так звана корекція курсу Bitcoin, під час якої його вартість впала до рівня $9000.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар