Окупанти таки розправилися зі зрадниками України в Криму

Українських військових-зрадників, які після анексії Криму Російською Федерацією прийняли рішення служити в лавах Збройних сил Росії, вижили звідти при першій же можливості. Про це заявив екс-заступник командира Керченського батальйону морської піхоти Олексій Нікіфоров, повідомляє видання "Крим. Реалії".
"Тоді (в 2014 році, - ред.) "сарафанне радіо" доносило до нас, що російські кадрові офіцери не сприймали наших. Так було, принаймні, в колишній нашій військовій частині. Звідти військовослужбовців перевели по Криму, залишилося тільки кілька прапорщиків. Розповідали, що було таке ставлення: "Ей, йди сюди, військовий недороблений, ми з тебе зараз російського робити будемо!" - зазначив він.
За словами Нікіфорова, колишніх українських військових прибирали з Криму під виглядом курсів, заявивши, що їх підготовка нібито не відповідає рівню російських військовослужбовців.
"Але основних командирів, які заслужили медальки за "повернення" Криму, тримають і просувають по службі. Це стосується і мого колишнього командира, і командира 36-ї бригади, яких тягнуть, щоб показати, які вони "заслужені". А що стосується тих , хто нижче званням, їх не питають", - підкреслив він.
Як повідомляв "Апостроф", на початку жовтня стало відомо, що ФСБ затримала в Криму колишнього українського офіцера Дмитро Долгополова, який зрадив присягу після анексії і перейшов служити в армію РФ.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар