Явлінський погодився із Собчак і поставив на місце терористів "ЛДНР"

Григорій Явлінський шокував росіян заявою про бойовиків "ДНР" і "ЛНР" і розповів, що потрібно зробити для припинення війни на Донбасі.
Росія несе левову частку відповідальності за все, що сталося на Донбасі, і повинна ініціювати переговори про введення миротворців на окуповані території. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на відео кандидата у президенти РФ Григорія Явлінського на його каналі у You Tube.
Він розповів про необхідні дії Росії щодо врегулювання ситуації.
"Вивести звідти війська. Вивести звідти всіх так званих "відпускників" і ополченців. Припинити постачання військової техніки. Закрити кордон, але перед цим укласти міжнародні угоди, щоб туди увійшли міжнародні сили, які допоможуть запобігти там помсті, кровопролиттю, розправам щодо населення, населення Донбасу. Ось цієї частини Донбасу, яка перебувала під сепаратистами, так званими "ДНР" і "ЛНР". Потрібно захистити цих людей, і для цього потрібні міжнародні сили. І Росія має погодитися на це і бути ініціатором таких переговорів. Якщо зовсім точно сказати, з чого це повинно початися, то слід визнати, що там стався злочин, і що Росія несе за це відповідальність. І що Росія несе левову частку відповідальності за все, що там сталося", - заявив Явлінський.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар