ТЕРМІНОВА заява патріотичних сил України (ВІДЕО)

Озвучена заява громадських організацій з приводу подій, які сталися у наметовому містечку біля Верховної Ради в ніч з 09.11.2017 року у відношенні спецпідрозділу "Сонечко".
Про це "Незалежний портал новин" повідомив із посиланням на сторінку пані Горбатенко Марини у мережі Facebook.
"Спецпідрозділ "Сонечко" в народі знаний як "мукачівські повстанці", своїми конкретними діями, як на Сході України, так і в боротьбі із контрабандними потоками на Заході України, довів свій високий рівень патріотизму і відданості у будівництві нової української держави", - йдеться в заяві.
"Наші представники брали участь в акції щодо перетину кордону України Михайлом Саакашвілі, а піздніше, разом із відомими активістами, звісно, підтримали заклик "Руху нових сил" щодо реалізації "Великої політичної реформи", і, буквально, з перших днів акції, наш намет стояв під стінами Верховної ради України", - наголосили активісти.
"Ми усвідомлювали, що ставлення до цієї події в українського народу є неоднозначним тому що розчарування у партійних лідерах є дуже великим. Саме тому, на нашу адресу ми отримали масу критики за підтримку лідерів цієї Акції, яка в очах патріотично налаштованих сил мала б зробити з нас маріонеток", - наголошується у заяві.
"Саме тому, з перших днів ми своїми діями демонстрували, що можна бути партнерами у Саакашвілі і допомагати один одному у реформуванні країни... Нас приємно вразило те, що наша пропозиція щодо прибирання партійних прапорів була виконанна організаторами майже одразу. Далі, на своєму прикладі ми показали, що сцена не є приватизованою і наш перший виступ відбувся майже відразу з початку Акції" - підкреслили активісти.
"Побачивши партнерське ставлення, організатори Акції, ми взяли на себе ініціативу з допомоги щодо охорони сцени та куполу, а піздніше наша структура, разом з іншими, забезпечувала охорону всього наметового містечка. Але, спостерігаючи за поведінкою двох таборів наметового містечка, у нас виникло більше питань, чим відповідей. Вранішна заява від 7 листопада пана Грішина, або, як його знають, -  Семенченка, - під час стріму щодо поділу учасників Акції на тих, хто виступає "за" реформи під час Віче, і тих, хто просто забезпечує громадський порядок, ще більше додала запитань", - наголосили активісти.
"Виходячи із вищевикладеного, нами була підготовлена офіційна заява, в якій ми озвучили свою позицію і запропонували низьку вимог, які на нашу думку, мали б більшу об'єднавчу силу для всього українського суспільства. В цій заяві, зокрема, ми наголосили на тому, що ми б хотіли знати долю документу, який був переданий панами Шишкіним, Хмарою та іншими активістами, який у значно коротші терміни міг би вирішити питання зняття депутатської недоторканості не шляхом змін до Конституції, а звичайним Законом", - підкреслюється в заяві.
"Після цих подій, нами, разом із громадськими активістами, було прийняте рішення ініціювати проведення консультацій з приводу узгодження подальших дій з лідером "Руху нових сил" Михайлом Саакашвілі. Починаючи із 7 листопада, у наметовому містечку кожної ночі паралельно відбуваються візити правоохоронців і бійців батальйону "Донбас". От і 9 числа ми почули новину про те, що наше наметове містечко ніби-то заміноване. Поліція мала намір із собакою обійти усі намети і зробити обшук. Знаючи основну функцію бійців батальйону "Донбас" по забезпеченню безпеки і правопорядку у наметовому містечку, про яку вони не раз нам заявляли, ми не бачили необхідності роботи тут кінолога. Такий вчинок принижував би гідність людей, що вийшли на акцію протесту, і ми звісно були проти. Нашу позицію підтримали більшість старших наметів. Не дивлячись на це, поліція зробила свою справу і конфлікт мав би бути вирішений, проте, батальйон "Донбас" продовжив каральну операцію, направлену на дискредитацію людей нашого підрозділу. Із метою провокації конфлікту почав вриватися до наших наметів. Така зухвала поведінка здавалось би побратимів не вкладалася ні в які рамки. Більше 50 чоловік біля нашого намету і спровокували бійку, але назвали провокаторами як раз нас. Хочемо наголосити на тому, що спецпідрозділ "Сонечко" не пішов до наметів "Донбасу", а як раз навпаки. І це чітко видно на веб-камері, яка працювала в режимі он-лайн, і зафіксувала те, як все відбувалося. Під час сутички, бійці батальйону "Донбас" забороняли проводити відеофіксацію, а кабель он-лайн-трансляції було заздалегідь перерізано", - наголосили активісти.
"Внаслідок сутички двоє наших людей отримали тілесні ушкодження і станом на зараз вони проходять лікування. Ми, як відповідальна організація, разом із активістами і патріотично налаштованими силами українського суспільства, вимагаємо офіційних пояснень від учасників цього інциденту. Сподіваємось, що ті народні депутати, що очолюють протестний рух, усвідомлюють свою відповідальність за протиправні дії своїх підлеглих і розуміють, що такою поведінкою вони дискредитують цю акцію протесту. Щоб розвіяти сумніви щодо причетності до провокації людей з команди Саакашвілі, сподіваємось на прямий діалог і взаємопорозуміння з керівництвом партії "Рух нових сил". Боротьбу за нову українську державу ми не припинемо, але ми маємо знати, хто поруч з нами у цій боротьбі. Слава Нації, шановні. Смерть ворогам!" - йдеться у завершальній частині заяви патріотів.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар