Юлія Тимошенко тікає від народу через чорний вхід

Кременчуцькі активісти, борці за справедливість та справжні відчайдухи 15 листопада зібралися під будівлею одного із банкет-холів Києва «Нивки Холл», де проходив з’їзд лідерів партії «ВО «Батьківщина», аби тет-а-тет зустрітися з очільницею політичної сили Юлією Тимошенко, чим змусила її пробиратися на власний захід через чорний вхід.
Так, полтавчани були повні надії обговорити питання поширення корупції у їхній місцевості з лідеркою політичної сили, яка так активно та рішуче виступає за боротьбу з корупційними процесами у владі. З чим же вони зіткнулися? 
Пані Юлія, нехтуючи інтересами свого ж народу, які вона жваво рветься представляти на міжнародній арені серед політичної еліти Європи і не тільки, буквально кажучи, втекла від зустрічі з активістами. Вона поставила особисті забаганки олігархічних невігласів, яких, схоже на те, що сама «кришує», над  звичайними потребами суспільства. 
Юліє Володимирівно, чи не соромно Вам було віддати такий принизливий наказ своєму «попихачеві» Руслану Богдану прибрати з дороги активістів, які заважали Вам пройти до конференц-зали, де на Вас чекали з оплесками та розкішними букетами квітів? А коли ті залишилися стояти на місцях, Ви вирішили, що зайти через чорний вхід – це єдина можливість для Вас не зіткнутися з осудом народу та продовжувати залишатися «білою та пухнастою» діячкою?
Схоже, що така корупційна мережа із ноткою лобізму, якою Ви нагло керуєте, існує не лише у Полтавській області в особі першого заступника голови Полтавської обласної ради, а за сумісництвом і члена «Батьківщини» Євгена Холода. Адже Ваш протеже мав намір незаконно заволодіти 5 га землі «Кременчуцьких плавнів» для розвитку там прибуткових бізнес-проектів. 
Юліє Володимирівно, народу потрібні пояснення!

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар