Як патріоти навчали Найема Україну любити

Можна багато казати про Україну, яку ми щодня втрачаємо по краплині, адже перед нами ще море. Десь колись це море стане однією склянкою брудної води, але та перспектива поки здається такою далекою, такою недосяжною, що у прогнилі душі більшості народних обранців, що вже не перший рік турботливо плекають подвійні стандарти у своєму житті, вселяються безвідповідальність, недолугість, амікашонство та популізм.
При тому, ця подвійність стандартів, коли собі й своїм - усе, а народу - закон, і то, коли заплатять, нерідко грає злі жарти із самими народними обранцями, положення яких, зазвичай, у відповідності до українських реалій, просто зобов'язує їх бути продажними, тоб-то корупціонерами.
І не треба думати, що антикорупційні гасла чи постійна участь у ток-шоу на телебаченні чи у відповідних робочих групах в комітетах Парламенту мають хоч би щось для таких депутатів, як Сергій Лещенко, Мустафа Найем та ін., спільне з реальністю.
Усвідомлення цього, яке ми бачимо на відео у висловах представника патріотичної громадськості, що вступив у принципову дискусію із депутатом Найемом, не може не надихати.
Прокидається українство від того популістичного мороку, від тих "антикорупційних" активістів, що лише за кілька останніх років у публічній політиці, хоча, слід визнати, "публічною" в Україні вона не є, оперують вже багатомільйонними статками, а до того "шкуляли" бутерброди в депутатській столовій і ходили в засмалених джинсах.
І це без жодної підприємницької діяльності!!! Не захистивши роботу наукового ступеня, не зробивши жодного наукового відкриття, не написавши навіть якогось дешевого детективного напівбестселлера, продаючи який можна було б хизуватися квартирами у центрі міста чи авто за 2 мільйони гривень!
А все туди: повчати патріотів, як правильно жити, наставляти їх у гомофільній толерантності тощо і політичній коректності. 
Ну-ну...

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар