Турчинов: у разі визнання Росії країною-агресором туди будуть їздити тільки розвідники та шпигуни

"На превеликий жаль, у нас активно працює "п'ята колона", яка працює на дестабілізацію ситуації в країні", - констатував секретар РНБО під час розмови з журналістами українських мас-медія.
Зокрема, секретар РНБО Олександр Турчинов заявляє, що у разі визнання Росії країною-агресором туди зможуть їздити лише розвідники та шпигуни. Так він прокоментував можливу заборону для держслужбовців на поїздки до сусідньої країни, яку ініціює СБУ. Трансляцію спілкування Турчинова з журналістами вів телеканал "112 Україна".
"Ви знаєте, коли країну буде визнано агресором, то туди можуть їхати тільки розвідники та шпигуни. Так чи ні? Якщо він розвідник, ми знайдемо, як його переправити туди. Якщо шпигун, то я вважаю, нічого робити, коли він виконує якісь прямі функції. На превеликий жаль, у нас активно працює "п'ята колона", яка працює на дестабілізацію ситуації в країні. Фінансується російськими спецслужбами. Це стосується і суто терористичних актів, які готуються в РФ спецслужбами та реалізуються в Україні", - пояснив секретар РНБО.
Турчинов додав, що після визнання Росії країною-агресором туди, на його думку, зможуть їздити лише люди, "які виконують специфічні функції".
Раніше стало відомо, що юристи Служби безпеки України підготували законопроект про обмеження візитів до Російської Федерації політикам, чиновникам, представникам органів місцевого самоврядування та громадським діячам. У проекті закону, зокрема, передбачено кримінальну відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди національним інтересам України. Відповідну статтю пропонується додати до Кримінального кодексу.
Нагадаємо, 6 жовтня парламент у першому читанні проголосував за законопроект "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях"), виключивши з нього згадку про мінські домовленості. Документ серед іншого проголошує Росію країною-агресором.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар