Медяник з "болотовцями": актуальне інтерв'ю з будівлі СБУ в Луганську

Далекі зараз тези про те, що Донбас не чують в Києві і інші незв'язні сентенції загарбників будівлі Служби безпеки України в Луганську чемно вислуховує сидячи у президії актового залу на той час народний депутат України Володимир Медяник, журиться про дестабілізацію в країні і про втрату Криму.
Мабуть, мова йде про події, що сталися буквально через кілька днів після анексії Росією Півострова у 2014 році.
Все це у присутності бойовиків майбутнього керівника самопроголошеної "Луганської народної республіки" Валерія Болотова, який через неповних три роки помре за дивних і до кінця нез'ясованих обставин, гуляючи з товаришами по одному з московських парків.
Ще не було "Градів", нічних артобстрілів, десятків тисяч жертв і незліченної кількості зниклих безвісти.
"... Ми повинні подивитися а очі один одному - представники всіх партій, представники всіх територій - мажоритарні депутати, - і відповісти на одне єдине питання, при цьому порадившись в округах, поїхавши додому, порадившись з людьми: ми дійсно унітарна держава? Єдина, так? Якщо ми єдині, то де ж точки дотику, повні, так? Де розуміння? Де дружба, про яку так говорять, де єдина країна, про яку всюди як би пишуть і декларують? .." - заявляв тоді пан Медяник.
Під приводом введення російської мови другою державною, мабуть, в окремо взятих регіонах, звеличення власних національних героїв (до питань про Бандеру і Шухевича, яких негативно сприймають на Сході і Півдні України) товариш Медяник, вірний соратник перебуваючого зараз в СІЗО підозрюваного в сепаратизмі також екс-народного депутата України Олександра Єфремова, наводить як приклад процвітаючу на його думку Німеччину, в якій існують вельми автономні землі, з'єднані в єдину федеративну державу.
І все це для того, аби самим розподіляти на місцях власні бюджетні доходи і збори, що на той момент йшли до Держказначейства, до Києва. Все це щоб "пиляти" державний бюджет у себе, на місці!
А як вам вислови за прикладом: "доки кормити будемо Київ"?
Адже, в 1990-1991 рр. пропагандистський, навіяна масам російськими КДБ-шниками теза про те, що "Київ годує весь СРСР" і прискорив прагнення по-швидше "прикінчити" той же СРСР і жити самостійно, як незалежні держави.
З тієї ж "кальки" від "кремлівської кривавої гебні" і був розіграний заїжджений з часів Біловезьких угод сценарій розвалу держави, ось тільки об'єктом цього впливу не була тріщить по швах від горбачовської "перебудови" Радянський Союз, а цілком собі єдина і унітарна Україна .
Очевидна і безперечна подоба тих далеких подій, що відбувалися в кінці ХХ століття, з незграбно, але за підсумками цілком ефективно втіленою "план-схемою" розчленування держави, що багаторазово випробовувалася до цього в Абхазії, Аджарії, Осетії, Нагірному Карабасі, Придністров'ї.
І далеко не перша роль в цьому таких одіозних особистостей, як Медяник, Єфремов зайвий раз доводить зовнішній, закордонний характер організації та втілення цих сепаратистських сценаріїв з також очевидним бенефіціаром в особі Російської Федерації.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар