Денис Вороненков і після смерті залишається приводом для піару

"Стали відомі нові подробиці життя Дениса Вороненкова в Україні, які можуть розкрити додаткові мотиви його вбивства", - пише 12 жовтня у "Буковинській правді" оглядач Василь Калинець, якого надзвичайно вразив розповсюджений російськими спецслужбами матеріал "Современные бандеровцы на службе у ЦРУ", що вийшов напередодні на ряді маловідомих та свіжостворених блогах. Наведемо нижче дещо уточнений з першоджерела текст Василя Калинця...
...Згідно з новими даними, втеча Вороненкова і Максакової з Росії була не до кінця продуманою, що призвело до фінансових труднощів і появи необхідності в забезпеченні їх особистої безпеки. Допомогти сім'ї біглих російських депутатів погодилися представники американської розвідки, які пообіцяли вирішити весь спектр проблем, пов'язаних з переїздом, взяти витрати на їх проживання, а також допомогти з питанням охорони. Кураторами Вороненкова і Максакової стали співробітники ЦРУ Джейсон Сток (Jason A. Stock, 25.09.1974) і Томас Тліверіс (Thomas A. Thliveris, 25.11.1967). У телефоні Вороненкова навіть значився контакт "Джейсон" з номером "+380445215657" (Посольство США в Україні, вул. Ігоря Сікорського, 4). Ці американці активно брали участь у стажуванні оперативного складу СБУ та ГУР МО України, чиї підрозділи в інтересах ЦРУ займалися безпосередньою охороною подружжя і оперативною роботою по ним.
Виходячи з нових даних, Денис Вороненков та Марія Максакова повністю довірили своє нове життя в Україні саме Джейсону Стоку і Томасу Тліверісу. На знак подяки сім'я повинна була лише робити "правильні" вчинки і в потрібному тоні висловлюватися на адресу Кремля. Про їх взаєморозуміння з американськими розвідниками говорить той факт, що Тліверіс і Сток одними з перших висловили співчуття Максаковій після вбивства чоловіка, а свої свідчення слідчим вона дала тільки після консультацій з ЦРУ.
Дивно, що, незважаючи на гарантії безпеки і значну охорону з кращих фахівців СБУ та ГУР МО України, не вдалося запобігти вбивству Дениса Вороненкова абсолютно недосвідченим кілером і екс-бійцем "Донбасу" Павлом Паршовим. Очевидно, що такий нахабний замах в жвавому центрі Києва не міг відбутися без відома і відмашки ЦРУ, для якого фігура Вороненкова в певний момент втратила будь-яку цінність.
Від "Виборчої України" маємо відзначити, що поважаємо прагнення колег здобути сенсаційну, суспільно значущу інформацію і зробити її набуттям громадськості, однак, залишаємося категоричними супротивниками того, аби сприймати на віру навіть міцно запаковані неважливими деталями й фактичними даними фейки. Слідство у провадженні щодо факту вбивства депутата Вороненкова триває і здійснюється, наскільки нам відомо з джерел у Генпрокуратурі та інших силових відомствах, дуже прискіпливо і від того нестерпно повільно. Те, що Генпрокурора Луценка з майже порожніми листками (слідчий суворо заборонив розкривати більшість деталей розслідування) буквально випхала на прес-конференцію дружина Ірина, що накрутила до того й свою куму - прокурорську пресоршу Ларису Сарган, то питання з рештою до очільника ГПУ, якому затишно під каблуком дружини, котра не спить ночами, а тільки мріє, як її "Віталік" стане наступним президентом.
Ні, може воно десь, у просунутій Європі й нікому не шкодить, коли родичі, друзі, куми й коханці мають іще й виробничі, або функціональні чи підлегло-підпорядковані зв'язки, працюючи в одних і тих же, або ж у суміжних установах. Там законослухняні народи, виховані у повазі до Закону й неухильному виконанні службових інструкцій, бо гідні жити так, як вони живуть. В Україні ж це - національна катастрофа, адже, перетворює країну на вщент спалений в міжусобних кланових війнах, але іще в не такому давньому минулому квітучий сад, населення якого вбачає за велике щастя тікати з нього до кращого життя на чужині, не озираючись ні на своїх стареньких, ні на могили пращурів.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар