Харківська трагедія нікого не навчить...

З приводу трагічної дорожно-транспортної пригоди у Харкові оглядач Марина Данілюк-Єрмолаєва у своєму "Фейсбук" дала дуже влучний коментар, на нашу думку, гідний суспільної уваги, який ми наводим нижче прямою мовою автора.
Преса: Ви визнаєте свою вину?
Зайцева (дівчина-мажорка з "Лексусу", який смертельно травмував 6 осіб - прим. ред.): Нет!
Вона плаче, але сльози її крокодилячі не за жертвами ДТП. За можливістю втратити молодість за ґратами. І вийти на волю уже тітонькою з менопаузою. Я писала про її гілуаронові губи, бо надувні губи у 20 років дуже точно вказують на відсутність інтересів у житті і уособлення себе пупом землі. А оце "нет!" фіксує чітку картинку, як недавня випускниця школи класти хотіла на загублені життя, зламані родини і майбутніх інвалідів першої групи - якщо реанімаційні потерпілі таки виживуть.
Зараз є дуже цікаві аргументи обвинувачення і адвокатки. Перші говорять про наявність опіатів у крові. Другі - обкатують тактику Толстошеева, про давню травму голови, про раптове погіршення здоров'я в СІЗО і те, що "це машина вбила".
Можливо, навіть хочуть піти старою схемою, обкатаною корупціонерами і ВІП-чиновниками: замість СІЗО - лікарня, а там лоукостер і закордон.
Батьки Зайцевої уже пропонують гроші родинам постраждалих. Як би там не було наразі харківське ДТП дуже чутлива історія. Про безкарність мажорів. Про вибіркове правосуддя. Про смертельну небезпеку на дорогах. Про їзду на жовтий, червоний, зелений і тротуарах - без правил. І про дєвочєк-пріпєвочєк, яким шкода не вбитих людей 28 років, а страшно мити тюремну парашу.
Це чутлива історія типу Врадіївки чи навіть Оксани Макар. Вона уже гучніша ДТП за участю Толстошеєва: більше жертв, вагітна в штучній комі і т.д. Оці 50 камер на суді мають не прощолкать і вивести тему в топ. Щоб лунала і стимулювала приймати непопулярні рішення. Щоб у всіх винуватців і тих, хто прощає загрози і вбивства на дорогах - не було шансу на відмазування і втечу...
"Із таких не покараних епізодів потім народжуються революційні настрої. Не фейкові, як зараз під радою. А справжні", - резюмувала журналістка.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар