Саакашвілі - подвійні стандарти і 1000 спартанців для України

За останні два тижні тільки лінивий не чув від головного "заводіли" так званого "Міхо-Майдану" поблизу будівлі Верховної ради, Міхеїла Саакашвілі тезу про "300 спартанців", під якими він розуміє кількісний склад "нового" українського Парламенту.
Ці 300 мають бути чесними, порядними і відданими Україні громадянами, що не мають ані за собою, ані за близькими родичами, будь-якого бізнесу, раніше не були у політиці, проте, воювали в АТО, та іще кілька очевидних побажань, що в кінець-кінців малюють абсолютно ідеальну картину майбутнього українського парламентаризму, від величі якої перехоплює подих. 
Дивно тільки, чому в себе, у Грузії, коли був шанс і шалена підтримка з усіх боків, тоб-то, як зсередини, так і ззовні, Міхо-батоно нічого такого реалізувати не встиг. 
Але насправді дивною видається його сьогоднішня риторика, коли силою думки перенесешся у ще не таке далеке минуле - президентські вибори в Україні 2010 року. 
Наведемо далі "пряму" мову чинного Генерального прокурора України, а на той час очільника Міністерства внутрішніх справ Юрія Луценка, за можливості, зберігаючи артикуляцію автора, який не без іронії пригадував ті події невдовзі після свого звільнення з буцигарні.
"...Всього в Донецькій області майже чотири тисячі дільниць, найбільш густонаселених — приблизно тисяча, значить потрібна тисяча спостерігачів. Але де їх стільки взяти? Ні з Польщі, ні з Канади стільки не привезеш. І я придумав привезти їх з Грузії", - пригадує пан Луценко.
"Передзвонив своєму колезі Вано Мерабішвілі, він каже: спостерігачів у нас стількох немає, але теоретично необхідними знаннями володіють наші співробітники, і тисячу поліцейських я знайти зможу. Треба тільки узгодити з Міхо", - наголосив колишній очільник МВС. 
"Спитали у Міхо, він дав згоду, щоб поїхали спостерігачі від країни-члена ОБСЄ. Єдине, Міхо просив, щоб було особисте прохання від... самої Тимошенко. Через деякий час Вано приїхав у Київ на святкування дня міліції — того самого, за яке мене потім посадили. Саме там, після концерту в палаці «Україна» я підвів Вано до Юлі, й вони узгодили приїзд спостерігачів. За декілька днів до виборів в аеропорту Донецька приземляється грузинський літак, а звідти виходять декілька сотень чоловіків у цивільному зі, скажімо так, дуже специфічними обличчями й табличками ОБСЄ", - згадує Луценко. 
"Які бувають поліцейські у Грузії, уявляєш, м’яко кажучи, неписані красені. Щоб було зрозуміло — ми їм не платили жодної копійки, вони дійсно приїхали за мандатом ОБСЄ, і самі сплачували всі витрати", - підкреслив Юрій Віталійович, який нині, також красномовно, і не без підстав називає Саакашвілі політичним гастролером.
Якщо пригадуєте, ці представники ОБСЄ, переважна більшість з яких, окрім офіцерської виправки (адже в Грузії до функцій поліції відноситься і контррозвідка, і політичний сиск, а там працюють переважно саме офіцери) та абсолютного незнання української чи російської мови, на донецьких дільницях виглядали як справжні американські "фебеерівці", чим немало потішали місцеве населення.
Факт того, що в інтересах одного з кандидатів у президенти чинний президент іншої країни "вибив" 1000 мандатів ОБСЄ для своїх "спартанців" - працівників підпорядкованих йому національних спецслужб, які на трьох авіабортах були спішно перекинуті до України й майже повністю розподілені по вказаних виборчих дільницях, скоріш за все свідчить про те, що цей президент ладний піти на все заради задоволення власних амбіцій, навіть, на зухвале попрання так розрекламованого ним же антикорупційного законодавства. 
От якщо він такий порядний, то чому пересічний платник податків у Грузії мав сплатити за таку масштабну, навіть за сучасними мірками, операцію національних спецслужб, адже "ганяли" повністю споряджених поліцменів у сумнівний закордонний вояж із подобовим матеріальним утриманням, власне, зовсім не за кошт виборчого фонду кандидата в президенти Юлії Тимошенко. 
А скільки тоді було всіляких інсинуацій, що ледь не завершилися бійками прямо на виборчих дільницях? 
І того всього прагне Саакашвілі сьогодні в Україні, коли заради "вищої мети" (а в даному сенсі, - потоваришувати із кимось проти когось, і, власне, примножити свої статки) він ладен занурити українських громадян у ще глибше внутрішнє протистояння один із одним, на радість Кремлю та його посіпакам.
То, може пора визнати, що головним посіпакою з московської Старої площі і є Міхо-батоно?
Чим тривалішою є організована ним акція з популістськими вимогами до української влади, тим більше складається враження, що вона спланована не на користь Україні та її громадян, а на догоду примхам Кремля, котрий тепер, як і раніше прикриває свої головні цілі під виглядом "справжніх українських патріотів".
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар