Саакашвілі ніхто не чекає під "Краковцем": подробиці з місця події

Не дивлячись на публічні анонси та масові народні гуляння напередодні резонансного повернення колишнього одеського губернатора та одіозного політика-реформатора Міхеїла Саакашвілі в Україну через пункт пропуску Краковець, сам, власне, захід опинився на межі зриву.
Виявилося, як тільки зникли телекамери провідних телеканалів, огрядно зібрана "масовка" з "тітушок" спортивної статури та "ветеранів АТО", а також громадських активістів самого різного штибу спішно покинула прикордонний пункт пропуску й сама собою розчинилася у повітрі, залишивши по собі лише купку "фанатиків" з кожного боку, яку й по пальцях перелічити не важко.
Проте, за даними з соціальних мереж, саме дійство з мобілізованими прихильниками Міхеїла Саакашвілі розгорнулося кілька-десят кілометрів у глибину української території, а саме на окружній міста Лева, біля будівельного супермаркету "Епіцентр".
Власне, саме туди, як не дивно, позвозили ту саму "тітушковану" масовку прихильників таланту Саакашвілі, переважно, з інших областей, загальним числом не більше 150 осіб.
Ранковий початок очікування приїзду "грузинського месії реформ" був ознаменований декількома незначними конфліктами, що спровокувало неупорядковане зайняття запрошеною масовкою прихильників автостоянки біля головного, фасадного входу до супермаркету, що створило певні незручності для його відвідувачів.
Інформація про урочистий перетин україно-польського кордону, власне, самим паном Міхо та його групою підтримки очікується з хвилини на хвилину.
Разом із тим, за даними активістів, що опубліковані у соціальних мережах (група "Вільна Україна" у "Фейсбук"), представники добровольчого батальйону "Донбас", які наразі перебувають поблизу прикордонного пункту пропуску Краковець, розпочали підготовку до силового захоплення будівлі. 
Назвавши це "передовою на західному кордоні з Польщею", активісти висловили припущення, що народний депутат Семен Семенченко, як один із організаторів та координаторів цього дійства "взагалі втратив глузд".
Наші коресподенти слідкуватимуть за подальшим розвитком подій на Прикарпатті, яке зустрічає позбавленого українського громадянства колишнього одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі.

"Виборча Україна"Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар