Гройсман передав регіонам 10 млрд гривень на охорону здоров'я

Кабінет міністрів України передає регіонам 10 млрд гривень на систему охорони здоров'я. Про це в ході години запитань до уряду заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
"Ми направляємо по різним програмам 10 млрд грн, в тому числі на території, передусім, для розвитку медицини та закупівлі техніки для екстреної допомоги. Ми проаналізуємо реальний стан справ (в системі використання коштів), і плануємо збільшити видатки на охорону здоров'я", – сказав Гройсман.
Він зазначив, що у 2017 році уряд запустив програму "Доступні ліки" і будівництво 13 кардіоцентрів для подолання ранньої смертності. Нагадаємо, у серпні віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що Кабінет міністрів України працює над тим, щоб збільшити асортимент ліків та кількість аптек, які беруть участь у програмі "Доступні ліки".
"Вже понад 6 тисяч аптек із приблизно 18 тисяч по всій Україні знаходяться в системі, працюють у програмі "Доступні ліки". Кількість аптек щомісяця зростає, і доволі суттєво. А днями Міністерство охорони здоров'я прийняло рішення про збільшення переліку препаратів. Зараз в програмі біля 200 лікарських засобів", – зазначив віце-прем'єр. Розенко додав, що можливостями програми скористувалися вже понад 4 млн громадян.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар