В ОБСЄ ухвалили резолюцію про відновлення суверенітету України

Днями Парламентська асамблея ОБСЄ під час чергового засідання ухвалила запропоновану українською делегацією резолюцію "Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Захід".
РФ виступила категорично проти ухвалення цієї резолюції, однак документ був прийнятий.
Тоді керівник російської делегації віце-спікер Держдуми РФ Петро Толстой запропонував проголосувати в цілому проти ухвалення Мінської декларації. Більшістю голосів його пропозицію було відхилено.
У резолюції "Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України ПА ОБСЄ заявляє про свою "повну повагу суверенітету, незалежності, єдності і територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародним співтовариством кордонів, які включають Автономну Республіку Крим та місто Севастополь".
Також у документі ПА ОБСЄ заявляє про "засудження тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і гібридної агресії Росії проти України на Донбасі".
Крім того, в резолюції ПА ОБСЄ "настійно закликає Російську Федерацію припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні за допомогою припливу бойовиків, коштів і зброї через непідконтрольну уряду ділянку українсько-російського державного кордону і перестати надавати будь-яку підтримку незаконним збройним формуванням в окремих районах Донецької і Луганської областей України, які вчиняють терористичні акти в Україні".
У документі також міститься заклик до РФ "забезпечити виведення своїх збройних формувань, військової техніки та найманців з території окремих районів Донецької та Луганської областей України під наглядом ОБСЄ, а також роззброєння всіх незаконних збройних формувань".
РФ виступила категорично проти ухвалення цієї резолюції.
Ця резолюція увійде в підсумкову Мінську декларацію, наголошують в агентстві.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар