Не може бути ніякого визнання дій РФ на Донбасі і в Криму

Як наразі повідомляє "Цензор.НЕТ" із посиланням на "Радіо Свобода", про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю телеканалу "Настоящее время".
За його словами, проблема Криму нічим не відрізняється від проблеми Донбасу. "Це територія, яка була захоплена й окупована, а в разі Криму Росія також заявила, що анексувала цю територію. Це просто неприйнятно. Ви не можете просто прийти і захопити шматок чужої країни. Тому не може бути ніякого визнання, ніякої легітимності для російських кроків ні на сході України, ні в Криму", - сказав він.
"Щоразу, коли росіяни приходять і кажуть: "Зніміть санкції! Зніміть санкції!", ми знаємо, що є причина, через яку вони це говорять: тому що це має значення для Росії. І якщо наявні санкції ще не ефективні, це не привід для зміни курсу - це привід подумати про те, що ще ми можемо зробити, щоб дістатися до точки, де ми дійсно можемо все вирішити", - заявив Волкер. Він сказав про необхідність послідовного застосування санкцій для припинення конфлікту на сході України.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар