Радіо українською зазвучало на окупованій території Донбасу

На окуповані території Донецької і Луганської областей на частоті 873 кГц розпочалося мовлення Першого каналу Українського радіо. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський.
Сигнал Українського радіо буде охоплювати Донецьку, Луганську області, разом з окупованими територіями. А також Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області, і території Російської Федерації, які межують з Донбасом.
Мовлення здійснюється з передавача NAUTEL XL-60, який був наданий Міністерству інформаційної політики компанією BBG в якості технічної допомоги.
На територію анексованого Криму розпочало мовлення "Українське радіо" і кримська радіостанція Meydan Radiosı. Трансляцію цілодобового мовлення на окупований Крим і сусідні населені пункти Херсонщини в тестовому режимі розпочала 150-метрова телерадіовежа.
Разом із тим, мешканці міста Лиман на Донеччині, як з'ясувалося, вкрай обурені змістом пропагандистського біл-борда від "Мінстеця". На плакаті зображено український паспорт в оточенні геотеги і російський – з дірками від куль. Його опублікував у своєму Facebook журналіст Роман Бочкала.
Не всі місцеві оцінили креатив.
"Прислали знайомі. Хочуть цей борд зірвати. Свій вибір вони давно зробили. І тут раптом. Вони спочатку подумали - підступи ворогів. Аж надто провокаційне запитання. І задане російською. Але виявилося такі "питання" по всій Донецькій області. Ніби як творчість Міністерства інформації. Креатифф... Я от теж ідеї не зрозумів. Цікаво, скільки грошей було витрачено на реалізацію даного проекту?" – пише журналіст.

У місті Лиман на Донеччині жителі обурені змістом пропагандистського біл-борда. Кажуть його розмістили за ініціативи Міністерства інформаційної політики.
Слід відзначити, що торік у грудні на засіданні Кабінету міністрів члени уряду одноголосно підтримали "дорожню карту" розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу, яку розробило Міністерством інформаційної політики.
"Ця дорожня карта - важливий документ, який дозволить сформувати чітке розуміння в українському суспільстві про те, що ми робимо для наших громадян східних регіонів і яких результатів досягаємо. Нам необхідна підтримка наших ЗМІ. Тільки разом переможемо", - заявив тоді міністр інформполітики Юрій Стець.
Втім, вочевидь, якісно робити свою роботу в контексті провадження інформаційної політики профільному міністерству поки не під силу, адже генерація креативних ідей йде "з під палки" в Києві, де, нажаль, взагалі не сприймають ідей і побажань мешканців Донбасу. От і виходять, замість реінтеграції чергові інсинуації.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар