Ходаковський: Українського прапора на кордоні з РФ не буде!..

Якщо Кремль спробує примусити бойовиків до визнання верховенства України та відновлення нею контролю над кордоном з РФ, то йому доведеться усунути всіх, хто цьому перешкоджатиме. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив ватажок угруповання "Восток" Олександр Ходаковський на своїй сторінці в соцмережі.
"Хочу сказати одне: українського прапора на нашому кордоні з Росією не буде! Або Росії доведеться усунути всіх, хто цьому перешкоджатиме", - написав терорист.
Пізніше він додав: "Я б міг не вживати фразу "Росії доведеться усунути ....", а подати думку більш завуальовано, наприклад:"Тим, хто зацікавлений ...", але я хочу дати зрозуміти, що якщо в будь-який - прямій, або інший - формі Росія руками наших офіційних осіб спробує спонукати нас до визнання верховенства над нами України, то вона автоматично прирівняє себе в наших очах до тієї самої України, і ми отримаємо моральне право "не прислухатися до порад". Зрозуміло, що під Росією я розумію виключно політичні кола. (...)

Таким чином даю зрозуміти всім "зацікавленим особам", яка буде моя модель поведінки в разі, якщо мої небезпідставні висновки правильні і загроза почне реалізовуватися. Тим самим я попереджаю тих, кому випаде "честь" втілювати в життя згубні для нас постулати "Мінська", що в нашій особі вони зустрінуть опір".

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар