Кульгавий ватажок "ДНР" розчулив Кобзона до сліз

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко своїми пафосними промовами розчулив російського співака, депутата Держдуми Російської Федерації Йосипа Кобзона. Це сталося під час концерту Кобзона в Донецьку, передає російська редакція видання "Комсомольская правда".
"Дорогі друзі, я зараз порушу, напевно, регламент. Але, Йосипе Давидовичу, пісні ваші за серце беруть. І не просто ось всидіти. Хочу сказати вам величезне спасибі! Перш за все - за те, що ви приїхали саме цими днями. Ось сьогодні пішов четвертий рік, як Донецьк воює. Я зараз їздив до аеропорту. Згадував своїх загиблих друзів. Тут ось говорили - миритися? Та не будемо ми з ними миритися. Йосип Давидович правильно сказав - їх треба лікувати! А точніше - рятувати. А ось рецепт ми з вами будемо виписувати і самі вибирати лікування - швидке, довге або щадне - нам вирішувати, а не комусь", - заявив Захарченко.
Як повідомляє російська "Комсомолка", ватажок бойовиків вийшов на сцену кульгаючи.
"Ось бачите, Олександр Володимирович кульгає. Я йому кажу: давайте ми вас покладемо в лікарню, відремонтуємо ногу. А він: поки мені ніколи...", - прокоментував виступ Захарченка Кобзон.
Як повідомляв "Обозреватель", Захарченко проговорився про захоплення нових територій України.
Зокрема, на його переконання, Мінські домовленості - це можливість для "ДНР" захопити території Донецької області мирним шляхом.
"Був "Мінськ" - були обстріли. Навіть якщо не буде "Мінська", все одно обстріли будуть. Але Україна зобов'язана виконати те, що вона підписала. Якщо Україна відмовиться, або ми сенсу не будемо бачити, тоді і "Мінськ" не має сенсу. Кожен "Мінськ" розуміє по-різному. У нашому розумінні: звільніть нашу територію, а далі будемо розмовляти в рамках міждержавних нормальних відносин", - заявив Захарченко.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар