Російські силовики затримали в Москві колишнього депутата Верховної Ради Шепелєва

Про це повідомляють російські ЗМІ, відзначаючи, що пан Олександр Шепелєв поданий у міжнародний кримінальний розшук українською стороною.
При цьому раніше Росія вже відмовила Україні в екстрадиції 46-річного екс-нардепа, який, згідно з даними вітчизняної Генпрокуратури, є співробітником Федеральної служби безпеки Російської федерації.
Менше з тим, власника трьох паспортів України, Канади та Грузії Шепелєва звинувачують в замовних вбивствах, заволодінні коштами українського "Родовід" банку, підробці документів і "відмиванні" грошей. Крім того, в серпні 2016 року проти нього Головною військовою прокуратурою України було відкрито кримінальне провадження за статтею "держзрада".
Втім, більш детальну інформацію про причетність Шепелєва до російських спецслужб українське держзвинувачення наразі не розголошує.
У березні 2015 року російські силовики затримали Шепелєва на території Московської області. У Генпрокуратурі заявляли, що російська сторона відмовила у видачі підозрюваного Шепелєва для притягнення до кримінальної відповідальності на території України. Про причини відмови звісно не повідомили.
Нагадаємо, що Шепелєв двічі обирався до Верховної Ради за списками тодішнього Блоку Юлії Тимошенко. 2010 року його виключили з фракції і він перейшов у фракцію Партії регіонів, звідки незабаром вийшов. На парламентських виборах 2012 року він балотувався як самовисуванець в мажоритарному окрузі.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар