Уряд збільшив статутний капітал двох держбанків

Кабінет міністрів України збільшив статутний капітал ПАТ “Державний експортно-імпортний банк України” та ПАТ "Державний ощадний банк України" на 4,7 млрд грн і 5,4 млрд грн відповідно шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики в обмін на акції банку. Відповідні постанови оприлюднено на Урядовому порталі, пише видання "Finance.UA".
"Збільшити статутний капітал публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" на суму 4.700.000.981,48 гривні шляхом випуску 3.214.687 додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням у власності держави 100 відсотків таких акцій", – йдеться в документі.
Уряд зобов’язав Міністерство фінансів здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 4.700.001.000 гривень з терміном обігу до 15 років і процентною ставкою доходу на рівні 9 відсотків річних в обмін на акції додаткової емісії публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України".
"Збільшити статутний капітал публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" на суму 5.400.960.000 гривень шляхом випуску 4656 додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням у власності держави 100 відсотків таких акцій", – йдеться в документі.
У зв’язку з цим Кабмін зобов’язав Міністерство фінансів здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики з індексованою вартістю в розмірі 5.400.960.000 гривень з терміном обігу до 15 років і процентною ставкою доходу на рівні 5 відсотків річних в обмін на акції додаткової емісії публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".
Відзначається, що рішення про збільшення статутного капіталу держбанків забезпечить їх подальше стабільне функціонування і розвиток, захистить права вкладників та інших кредиторів.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар