Кому в Україні платять більше: топ-5 найбільших зарплат

У березні 2017 р. найбільші зарплати пропонують ІТ-фахівцям і керівникам. Про це в коментарі розповіла експерт сайту пошуку можливостей "Rabota.ua" Тетяна Пашкіна. Вона назвала 5 найбільш високих зарплат в актуальні вакансії.
1. Технічний консультант 85 тис. грн
Стільки готові платити роботодавці ІТ-фахівцю на позиції Oracle Technical Consultant в міжнародній ІТ-компанії. Кандидат повинен мати досвід роботи більше 6 років і бути командним гравцем. Зарплату платити в американській валюті.
2. Директор з розвитку на 80 тис. грн
Управлінця шукають на підприємство хімічної промисловості. Має бути хіміком-технологом високомолекулярних сполук або органічних речовин. Плюсом буде додаткова освіта в менеджменті. Бажано знання англійської.
3. Начальник відділу на 78 тис. грн
Таку зарплату пропонують начальнику відділу інтернет-маркетингу. Шукають фахівців з не менш ніж 5-річним досвідом роботи, успішними проектами за кордоном.
4. Менеджер з експорту меду на 70 тис. грн
На завод з переробки меду шукають менеджера по експортних продажах. Шукають молоду людину з вищою освітою, знанням англійської та ділового етикету.
5. Гендиректор птахофабрики на 50 тис. грн
Кандидат повинен аналізувати управлінську і бухгалтерську звітність і бути готовим працювати в різних галузях. Компанія працює з оптовою торгівлею, роздрібною торгівлею, ресторанним бізнесом і виробництвом.
Разом із тим, фінансова стабільність Україні знову одержала шанс на втілення.
Міжнародний валютний фонд вже не розгляне надання Україні чергового траншу макроекономічної фінансової допомоги на засіданні ради директорів фонду 20 березня 2017 року, а також не повернеться до цього питання впродовж найближчого місяця. Про це свідчить графік проведення засідань, опублікований на сайті МВФ, в якому напередодні зазначалося про відповідний захід, однак, за ініціативи української сторони застріч була відмінена.
Зокрема, за словами Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, через втрату гірничо-металургійного комплексу Донбасу українська економіка "стала слабкішою" і Уряду доведеться переглядати прогноз економічного зростання країни. МВФ, у свою чергу, переніс розгляд питання про завершення третього перегляду програми співпраці з Україною. Раніше в неділю Мінфін України підтвердив, що рада директорів МВФ перенесла розгляд "українського" питання на невизначений термін.
Нагадаємо, РНБО в середу схвалив пропозицію президента Петра Порошенка про введення з 15 березня повної вантажний транспортної блокади непідконтрольних Києву територій Донбасу. Це рішення буде діяти, поки підприємства в самопроголошених ДНР і ЛНР не повернуться під українську юрисдикцію. У ДНР і ЛНР заявили, що блокада суперечить мінським угодами.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар