Єврокомісар не підтримала будівництво "Північного потоку-2"

Європейський комісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер заявила, що ЄК не вважає "Північний Потік-2" проектом спільних інтересів. Про це Вестагер заявила на прес-конференції в Брюсселі.
"Мої колеги, відповідальні за це (питання Північного Потоку – Ред.), дуже чітко заявили, що не бачать потреби в новій інфраструктурі щодо "Північного Потоку-2". І на додаток до цього, колеги також чітко заявили, що Комісія підтримає транзит газу через Україну. З юридичного боку справи стало ясно, що Комісія не знайшла в цьому проекті те, що показало б, що проект "Північний потік-2" є проектом спільних інтересів. Все це викликає велике занепокоєння", – заявила вона.
Вона також повторила слова голови Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, який заявив, що ЄС потрібні проекти, які об’єднують, а не роз’єднують.
Нагадаємо, раніше віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович заявив, що проект "Північний потік-2" не отримає фінансування з боку Єврокомісії.
Єврокомісія хоче знизити залежність від Росії, яка поставляє близько третини енергоресурсів.
Як відомо, проект "Північний потік-2" передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 мільярдів кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар