Рада ЄС затвердила механізм призупинення безвізу для третіх країн

Рада Європейського Союзу затвердила механізм припинення безвізового режиму для третіх країн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради ЄС, пише "LB.UA".
"Лібералізація візового режиму приносить великі переваги Євросоюзу і третім країнам. Водночас, ЄС повинен бути в змозі ефективно реагувати на випадки недотримання правил. Перегляд механізму припинення, прийнятий сьогодні (27 лютого), сприяє боротьбі зі зловживанням системою", – заявив міністр внутрішніх справ і національної безпеки Мальти Кармело Абела.
Крім того, Рада ЄС остаточно затвердила лібералізацію візового режиму для громадян Грузії, які в’їжджають до Євросоюзу на термін перебування 90 днів протягом 180-денного періоду.
Відзначається, що Рада ЄС та Європарламент повинні підписати прийнятий регламент, після чого він буде опублікований в Офіційному журналі ЄС і вступить в силу через 20 днів одночасно з механізмом припинення безвізового режиму для третіх країн.
Нагадаємо, в грудні минулого року в ЄС домовилися припиняти безвіз з третіми країнами на 9 місяців. Можливими передумовами для призупинення дії безвізових режимів визначені невиконання зобов’язань третіх країн щодо угод про реадмісію, а також значне зростання безпекових ризиків для внутрішньої безпеки країн-членів у разі зростання кількості нелегальних мігрантів.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар