Співак: Хто кого окупував і хто кому сплачує репарації?

"Я щось не розумію, це хто окупована територія: ОДРЛО чи Україна? По платіжках таке враження, що це ми в окупації!" - наголошує блогер, громадський діяч, голова Всеукраїнської асоціації з питань енергозбереження Роман Співак на сторінці видання "ukr-biz.com.ua".
При цьому, автор наводить свої особисті спостереження за рівнем цін у Львові та Донецьку, станом на 22 лютого поточного року.
Донецьк:
-Газ 0,8грн/куб.м.
-Світло 0.30грн/квт
-Вода 4грн/куб.м.
Львів:
— Газ 6,87грн/куб.м.
— Світло 0,75грн/квт
— Вода 12грн/куб.м.
"Нас окупувало безтолкове керівництво країни, яке завело країну в тупик. Але хоче за цей період нажитися - і звалити. Так як попередній "небритий камікадзе". На сьогодні, зі слів донеччанина, 75% населення за Росією. І ніхто вже назад не повернеться", - повідомляє пан Співак.
"Єдине, що дорожче в Донецьку - це продукти. Бо привозять з Росії. Я думаю, що прийшов час називати речі своїми іменами. Теперішня блокада має перерости у чітко визначені кордони. Повністю проведена ревізія взаєморозрахунків. Пора вже вивести все на чисту воду. Бо у мутній воді наші керманичі-бариги непогано заробили за 3 роки", - наголошує Роман Співак.
"Вбивати людей на фронті немає жодного сенсу. Бо це безтолково!!! Треба дати одне одному спокійно жити. Але чесно жити. А далі час покаже. Наші діти і внуки знайдуть спільну мову. Час все лікує", - відзначає громадський діяч.
"Кажуть донеччани що комуналку платять все, як до війни. А у нас за 3 роки на скільки комуналку підвищили? То, де є війна? То це ми тут маємо розраховуватися за війну високими тарифами та девальвацією гривні? То це вже може Україна цілим народом репарації окупантам виплачує? Хто там з НКРЕ ще хоче ціну на газ та воду у квітні піднімати?" - резюмує Роман Співак.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар