Держфінансування партій: піар за рахунок зубожілого народу

За підрахунками громадської організації «Комітет виборців України», яка проаналізувала використання державних коштів політичними партіями на свою діяльність, кожна друга гривня з виділених бюджетних грошей була витрачена на пряму та непряму рекламу.
«Ви знаєте, я не вважаю, що державне фінансування діяльності політичних партій зараз доречно в принципі. Але коли я чую, що ці гроші використовуються на піар, від якого вже всі просто втомилися, мені стає гидко», – зазначив Голова політичної партії «Розумна сила» Олександр Соловйов.
«Якби країна перебувала в іншому, кращому соціально-економічному становищі, то державне фінансування партій можна було б вважати абсолютно нормальним явищем, і було б не так важливо, на які цілі ці гроші спрямовуються. Але зараз, коли багато громадян ледве зводять кінці з кінцями, намагаючись оплатити нечувану комуналку з останніх коштів, коли вони економлять на всьому, навіть на їжі, не кажучи вже про відпочинок, одяг і все інше, державне фінансування партій просто недоречно», – додав пан Соловйов.
«Політична партія «Розумна сила» вважає, що норму про державне фінансування партій потрібно скасувати, принаймні до кращих часів, а виділеним коштам знайти більш розумне застосування. Сфер і категорій громадян, що потребують додаткового фінансування зараз предостатньо», – резюмував лідер «Розумної сили».
Нагадаємо, що на державне фінансування партій у 2017 році було виділено майже 400 млн грн.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар