UBS дали прогноз вартості золота на найближчі півроку

Вартість золота на світових ринках може зрости до $1300 за тройську унцію протягом найближчих 6 місяців на тлі зростання інфляційних очікувань, вважає голова сировинного відділу UBS Wealth Management Уейн Гордон.
"Ми спостерігаємо, що фактичні процентні ставки в США знову опустилися до негативних значень, при цьому інфляційні очікування набирають обертів", – заявив він в інтерв’ю агентству Bloomberg.
На думку експерта, ця сукупність факторів надасть знижувальний тиск на курс долара і стане позитивним фактором для сировинних ринків і золота зокрема.
Котирування квітневих ф’ючерсів на нью-йоркській біржі Comex у ході торгів у понеділок опустилися на 0,1% – до $1257 за унцію. З початку року ціни зросли на 10%.
Ціна на золото в ході торгів вранці у вівторок знижується на очікуваннях трейдерами виступу президента США Дональда Трампа в Конгресі, повідомили в агентстві РІА «Новини».
Станом на 8:35 за київським часом вартість квітневого ф'ючерсу на золото на Нью-Йоркській біржі Comex опустилася на 0,37% до $1254,10 за тройську унцію, повідомляє агентство.
На ціну золота може вплинути виступ Трампа, яке відбудеться пізніше у вівторок. Інвестори очікують від президента більшої ясності з приводу його майбутньої економічної політики. Передбачається, що президент дасть більш детальну інформацію про податковий план і витрати на інфраструктуру. У той же час учасники ринку побоюються, що Трамп не розкаже нічого нового.
Крім того, на вартість золота впливають «яструбині» коментарі представника Федеральної резервної системи (ФРС) США. Раніше в понеділок президент Федерального резервного банку (ФРБ) Далласа Роберт Каплан не виключив, що американський Центробанк, можливо, буже змушений підвищити процентну ставку в найближчому майбутньому.
Золото чутливо до підвищення ставки ФРС, яке призведе до подорожчання американської валюти. Це, в свою чергу, знизить номінальну вартість в доларах дорогоцінного металу, який торгується, зменшивши попит на нього з боку інвесторів, які володіють іншою валютою.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар