"Укрзалізниця" порахувала збитки від блокування ветеранами залізничного сполучення на Луганщині

"Рух поїздів на полігоні Шипилове – Світланове залишається заблокований сторонніми особами з 25 січня 2017 року. Вони пошкодили колію – вирізали 1 м рейки", - наголосили днями у прес-службі "Укрзалізниці", відзначивши, що збитки від блокування перевезень та пошкодження залізничного майна наразі оцінюються в 2,3 млн грн.
Тоб-то, якби не народні депутати, яким забракло часу розібратися у правових колізіях, що виникли внаслідок окупації ОРДЛО, проте, тепер вистачає натхнення бешкетувати із колишніми побратимами, зображаючи з себе справжніх патріотів, стратегічно важливе державне підприємство, яке і так зазнало багато інфраструктурних втрат (чого вартує тільки Дебальцеве!), не зазнавало б збитків, які, власне, згодом будуть компенсовуватися не за рохунок держбюджету, а за кошти тих самих учасників АТО, які будуть змушені всі платити повну вартість пасажирських квитків. Чи може після цього вони прийдуть під будівлю "Укрзалізниці" й там вимагатимуть відновлення своїх прав.  
"Цією ділянкою щодоби перевозилося майже 6 тис. тонн вантажів, з яких близько 4 тис. тонн вугілля. Нинішня ситуація на перегоні Шипилове – Світланове унеможливлює забезпечення енергетичним вугіллям енергогенеруючих компаній України та завдає збитків ПАТ «Укрзалізниця» через пошкодження майна й незабезпечення перевізного процесу. Майже півсотні людей у супроводі кількох народних депутатів 25 січня перешкодили курсуванню вантажного поїзда з 57 порожніми вагонами, що прямував до станції Браунівка для завантаження енергетичним вугіллям на адресу Центренерго для ТЕС та ТЕЦ України. Вони розгорнули намет біля залізничного мосту. Крім народних депутатів інші особи відрекомендувалися як бійці батальйону «Донбас»", - констатували у прес-службі "Укрзалізниці".
Крім того, у компанії офіційно заявили, що 29 січня один з учасників блокування перевезень, який представився помічником народного депутата, у супроводі двох озброєних осіб зайшли в службове приміщення чергового по станції Світланове. Вони, застосовуючи фізичну силу та психологічний тиск, вимагали від чергового по станції надати документи по перевізному процесу. Перебуваючи в приміщенні станції, вони 40 хвилин заважали черговому виконувати свої функціональні обов’язки, проводили незаконний обшук приміщення з метою вилучення перевізних документів з/на тимчасово непідконтрольну територію України. Відомості про цю ситуацію передані до правоохоронних органів для відповідного реагування, адже описаний інцидент цілком вкладається у визначення кримінально-карного діяння, передбаченого щонайменше Ст.356 Кримінального кодексу України ("самоуправство").
Як відомо, регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на виконання протокольного рішення Кабінету Міністрів України забезпечує навантаження та перевезення енергетичного вугілля на адресу енергогенеруючих компаній України. 

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар