Чому украінські генерали більше переймаються втратами в американській армії

"Побули трохи Європою, тепер ми вже Америка?!" - задається питанням полковник міліції у відставці та відомий медіа-менеджер Костянтин Стогній. За його даними, військовий прокурор Украіни Анатолій Матіос повідомляв, що з початку АТО загинуло 1300 бійців по причинах, не пов'язаних із веденням бойових дій, з них самогубств - 259. А Міністерство оборони уточнило: за 2016 рік серед військових було 63 суіциди.
Але украінські генерали чомусь більше переймаються втратами в американській арміі. 22 Pushup Challenge - Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З'ясувалося, що близько 22 ветеранів у США щодня (!) накладають на себе руки.
Поясніть мені, чому ті, хто повинен нам показувати приклади патріотизму, називає заходи іноземними термінами? І орієнтується на звіти американських департаментів? Це, може, таке ненав'язливе загравання з Трампом? Побули трохи Європою, тепер ми вже Америка?! Коли вже украінці стануть, власне, украінцями? А найняті украінським народом чиновники, якщо і будуть копіювати іноземні заходи, то хоча б будуть іх прилаштовувати під власну державу.
"Та й було б набагато крутіше і патріотичніше, аби УКРАІНСЬКІ генерали в пам'ять про УКРАІНСЬКИХ солдат віджалися 63 рази. Та втерли врешті- решт носа американським генералам. Але ж для цього треба бути справжнім патріотом, а не показовим..." - резюмував медіа-менеджер.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар