Онуфрій зустрівся з делегацією українських військовослужбовців напередодні Різдва

Українські військові (кіборги) та представник СБУ привітали Предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) з прийдешніми Різдвяними святами та розповіли для ЗМІ про співпрацю Церкви та Держави по визволенню українських військовополонених.
4 січня 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври радника голови Служби Безпеки України Юрія Тандіта та військовослужбовців, захисників Донецького аеропорту. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.
Старший лейтенант Сергій Білошицький, який у складі 90-го окремого аеромобільного батальйону захищав Донецький аеропорт, подякував Його Блаженству за допомогу у звільненні його товариша по службі Тараса Колодія та передав Предстоятелю подарунок.
«Від нашого Житомирського братства хочемо подарувати Вам прапор. Тут підписалися хлопці, які служили у спеціальній розвідці 90-го окремого аеромобільного батальйону. Багато хто з них брав участь у Всеукраїнському хресному ході влітку. Хлопці передавали Вам вітання і бажали довгих років життя. Дуже Вам дякуємо!» - відзначив Сергій.
Зі словами вдячності до Предстоятеля УПЦ МП звернувся радник Голови Служби Безпеки України Юрій Тандіт.
«Ви для нас дуже багато робите, завдяки вашим зусиллям був звільнений з полону нещодавно Тарас Колодій. Я сподіваюся, що й надалі наша Церква-матінка буде разом з простими людьми, з народом, з нашими воїнами. Впевнений в тому, що ми будемо діяти спільно в майбутньому і Ви будете нам допомагати», — зазначив Юрій.
Нагадаємо, за допомогу у звільненні військовополоненого Тараса Колодія Глава СБУ Василь Грицак особисто висловив вдячність УПЦ МП. Блаженніший владика навзаємин такоє висловив важливість такої співпраці й відзначив надію на її продовження.
«Наша Церква завжди з тими, хто страждає. Одні нас звинувачують, інші хвалять за це, але ми просто виконуємо свій обов’язок», — підкреслив він.
Далі Блаженніший Митрополит Онуфрій обмінявся думками з приводу взаємодії із делегацією військовиків. На завершення Предстоятель передав «кіборгам» матеріальну допомогу на реабілітацію та лікування українських військових. Після чого відбувся короткий брифінг для ЗМІ за участю Голови Синодального Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископа Ірпінського Климента, радника голови СБУ Юрія Тандіта та старшого лейтенанта Сергія Білошицького.
Під час прес-конференції спікери розповіли про деталі домовленостей співпраці Церкви та Держави щодо визволення з полону українських військових, були озвучені подробиці звільнення Тараса Колодія.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар