Шойгу закликав посилити російське угруповання в Південному ВО

Сьогодні керівник російського військового відомства Сергій Шойгу під час засідання колегії Міноборони РФ закликав посилити війська Південного військового округу (ПВО), підкресливши, що військово-політична ситуація на південно-західному стратегічному напрямку залишається нестабільною, пише видання "InformNapalm". Крім південного сходу України, росіян турбує також ситуація на Північному Кавказі. Цікаво, що у своєму зверненні Шойгу закликає особливу увагу приділити набору військовослужбовців на контрактну службу, а також розвитку інфраструктури та оснащенню військ Південного ВО новими зразками військової техніки та озброєння.
Нагадаємо, що у 2016 році Російська Федерація не тільки проводила активну концентрацію угруповання військ вздовж кордону України, а й продовжила на ротаційній основі перекидати кадрових військовослужбовців, військових спеціалістів, озброєння та техніку для посилення угруповання окупаційних військ на Донбасі.
Тільки на основі розвідки соціальних профілів російських військовослужбовців, аналізу фото/відео матеріалів та супутникових знімків міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm виявила понад 75 військових частин РФ, кадрові військовослужбовці цих частин пройшли через відрядження на Донбас, а також понад 30 типів озброєння і спецтехніки (більша частина – новітні зразки), які активно використовують росіяни для випробування в бойових умовах на сході України. Звісно, ці дані не вичерпні і висвітлюють незначну частину масштабів воєнної інтервенції, але й вони дають уявлення про реальні дії Росії, що суперечать дипломатичним заявам у межах «мінських домовленостей».
Крім цього, більша частина особового складу, направленого військово-політичним керівництвом РФ воювати проти України, належить саме до частин Південного ВО. Тому заяви Сергія Шойгу про потребу збільшення складу військовослужбовців контрактної служби непрямо вказує на плани продовження й посилення російської агресії проти України, а також на нестачу кадрів через бойові втрати, засекречені російською стороною.
На додачу до опублікованих вище посилань на бази даних доказів російського вторгнення в Україну представляємо також короткі відеопрезентації, які були представлені на осінніх засіданнях ПАРЄ і НАТО.
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар