Блогер з Росії попросив притулок в Україні

У пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час прикордонного контролю прикордонники Чернігівського загону встановили, що у росіянина, який прямував на вхід в Україну, був відсутній паспорт громадянина Росії для зарубіжних поїздок, що унеможливлювало його пропуск через державний кордон України.
46-річний чоловік звернувся до прикордонному наряду із заявою про бажання отримати статус біженця в Україні, повідомила прес-служба Державної прикордонної служби 7 грудня.
В ході бесіди він заявив, що є блогером, а за свою активну громадянську діяльність і релігійні уподобання зазнав переслідувань в Росії.
Відзначається, що після оформлення відповідних документів, для прийняття правового рішення, громадянин направлений в управління Державної міграційної служби в Чернігівській області.
Слід відзначили, що аналогічний випадок стався 21 листопада, коли 45-річний "російський блогер" вже звертався до українських прикордонників із проханням щодо політичного притулку. То дивне співпадіння, або чоловік відзначив свій день народження в ізоляторі ДМС у Чернігівській області?
А може, аби продемонструвати хоч би якусь зворотню динаміку (тисячі українців вродовж року звернулися до російської влади про політичний притулок) хтось у прес-службі ДПС вважає, що українське суспільство можна так цинічно водити "за ніс". 

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар