ГПУ визнала неправдивими свідчення екс-командувача внутрішніх військ

Після завершення допиту свідка у Ростовському обласному суді одіозний прокурор Генеральної прокуратури України Олексій Донський заявив, що Генпрокуратура (в його особі - прим.ред.) вважає недостовірними свідчення екс-командувача Внутрішніх військ МВС Станіслава Шуляка, отримані під час відеодопиту.
За словами Донського, Шуляк надав недостовірну інформацію, зокрема, щодо запитання про переліт у Росію відомчого літака 19 лютого 2014 року і про ідентифікацію осіб у чорному камуфляжі, які стріляли в євромайданівців – "Це дає змогу стороні обвинувачення і потерпілим говорити про недостовірність свідчень цієї особи".
Разом з тим, прокуратура назвала допит Шуляка "корисним і таким, що побічно підтверджує його причетність до злочину проти активістів Євромайдану".
Нагадаємо, "герой" рослідування гучної "справи отруєння Ющенка" прокурор Олексій Донський неодноразово звільнявся із лав Генеральної прокуратури України за систематичне порушення дисципліни та відвертий непрофесіоналізм, що полягає у постійній підміні доведених фактів емоційними оціночними судженнями та непідтвердженими сентенціями, однак, певна ангажованість до представників вітчизняного політикуму дозволила йому зберегти роботу, навіть через суд.
Слід відзначити, що 30 марта 2009 року народний депутат України Геннадій Москаль направив до ГПУ депутатські запити, в яких попросив дати оцінку заявам прокурора Олексія Донського, зроблені ним під присягою в ході судового засідання. На той час депутат Москаль нагадав, що 19 березня 2009 року пан Донський, даючи свідчення в якості слідчого про обставини розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом замаху на життя кандидата в президенти України Віктора Ющенка заявив, що особисто робив все, аби у всіх склалося враження про пряму або опосередковану причетність Давида Жванії до цього злочину.
«У першому запиті я прошу дати правову оцінку висловлюванням Донського. Вони містять склад злочину: розповсюдження даних попереднього слідства, які ганьблять честь, гідність і репутацію людини, а також штучне створення доказів вини невинуватої людини в скоєнні злочину. Другий запит стосується того, чи був Донський уповноважений Генеральною прокуратурою робити в суді такі заяви або вони є його помилкою внаслідок недостатньої кваліфікації», ­ наголошував тоді Геннадій Москаль.
А ось "грамотна" довідка, виготовлена Олексієм Донським у буремні роки імітації резонансних розслідувань. Дивіться й робіть висновки самі, чи правий був депутат Москаль... 


Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар