Блок "Батьківщина" рветься до влади

21 листопада 2016, як повідомив блогер Андрій Марченко на шпальтах видання "Корреспондент.Нет", блок "Батьківщина" на чолі з Ю.Тимошенко планує влаштовувати масові провокації.
Зокрема, від користувачів соцмереж в оточенні блоку "Батьківщина", Андрію стало відомо, що об 11:00 завтра, 21 листопада заплановано проведення екстренної наради (у спеціально обладнаному "бункері" на
вулиці Туровській) так званого "силового блоку" ВО "Батьківщина", за участі Юлії Тимошенко, Андрія Кожемякіна, Сергія Власенка, Владислава Бухарєва, Костянтина Бондарєва та інших.
В ході цієї наради планується розглянути можливі сценарії дій "Батьківщини" 21 листопада.
Зокрема, як стверджує блогер, передбачається створення 5 мобільних груп по 20 осіб, які будуть одягнені у бронежелети, та окремі з них матимуть вогнепальну зброю для застосування її проти бійців Національної гвардії, котрі будуть задіяні у заходах з охорони громадського порядку, та провокування фізичних сутичок між останніми та добробатами й учасниками АТО, які будуть проводити власні заходи в цей час.
Мета - демонстрація українському суспільству незгоду з політикою Глави держави. Для масовості керівництво "Батьківщини" дало вказівку регіональним осередкам направити понад 500 активістів до столиці.
"Остання спроба Юлі... (захопити владу? - прим. ред.)", - резюмував блогер.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар