Шанувальниця Путіна очолює рейтинг учасників президентських перегонів у Франції

Лідер французьких ультраправих, відомої партії «Національний фронт», Марін Ле Пен, за результатами останніх соцопитувань, з величезним відривом випереджає найближчого конкурента в президентських рейтингах.
Як, зокрема, повідомляє газета "The Independent", лідер ультраправих має майже 29-відсоткову перевагу над найближчим конкурентом - лідером республіканців Ніколя Саркозі, який відставав раніше на 8%.
У свою чергу, у скандально відомого Саркозі 15% переваги над лідером лівих Жан-Люком Меланшон за результатами опитування компанії Іpsos, в якому проведено аналіз п'яти сценаріїв з різними кандидатами.
Видання зазначає, що такі результати збільшують побоювання, що Ле Пен таки може стати президентом Франції на тлі глобального зростання популізму, який став характерним для внутрішньої політики багатьох країн Розвиненого Заходу.
Нагадаємо, що сім'я Ле Пен емоційно підтримала загарблення Криму Росією і встала на сторону Путіна в його протистоянні із "Західним світом".
А не так давно Марін Ле Пен амбіційно заявила, що хоче створити з Путіним і обраним президентом США Дональдом Трампом «тріо світових лідерів», в очевидь розраховуючи, що Франція обійме саме третє місце, що 70 років тому було британським, а з недавна німецьким.
А це свідчить про те, що з приходом Ле Пен у президентський кабінет в Парижі відбудеться відчутний поштовх для всіх відцентрових сил Євросоюзу, який реально загрожуватиме не стільки його розпаду, скільки грунтовному переформатуванню. Навіть, не виключно, підписання нового "союзного" договору з більш пригніченим суверенітетом учасників, до якого вже наврядчи приєднуватиметься Україна, якій, за планами "світової закуліси" відведено досить примітне місце у т.зв. "Міжмор'ї", що являтиме собою так званий Східно-Європейський союз (Польща, Румунія, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Україна, Словакія, Угорщина, Болгарія). 

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар