Саакашвілі: у кожному регіоні України запущений "Рух нових сил"

Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі розповів про плани своєї команди "Рух нових сил" у пості на своїй сторінці в Facebook.
Зокрема, Саакашвілі повідомив, що 19 листопада 2016 року в кожному регіоні України був запущений "Рух нових сил".
"Сьогодні близько сотні представників ініціативних груп зі всієї України зібралися в нашому офісі. Хоча наша зустріч проходила під наглядом СБУ, у всіх присутніх було відчуття, що ми створюємо щось нове і дуже важливе, а старі політичні клани не зможуть нас зупинити. Ми дали старт роботі в кожному регіоні України. Спільно вирішили: ми - Рух нових сил", - сказав Саакашвілі. Також Саакашвілі повідомив про старт набору "кадрового резерву" в "Рух нових сил". За його словами, він запрошує в свою команду представників всіх демократичних політичних сил.
"Наша команда міцна і ми хочемо запросити всіх, хто готовий до командної роботи, наших активістів і союзників прийти 27 листопада в 13:00 до пам'ятника В'ячеславу Чорноволу у Києві (Музейний провулок) на відкриту Раду. Ми запрошуємо представників усіх демократичних політичних сил приєднатися до нашої відкритої Ради. Ми починаємо кардинальні зміні влади в країні!" - написав він.
Залишається лише сподіватися, що Михайлу Саакашвілі вистачить наснаги довести хоча б цей процес до логічного завершення, де йому не будуть заважати ані корупціонери при владі на місцях, яких йому не вдалося викрити, ані олігархи, серед яких у нього багато друзів.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар