Кернес розбазарює майно харківських комунальних підприємств

Харківська міськрада під наполяганням Кернеса за безцінь продала пансіонат в Старому Салтові, який належав ліквідованому Харківському комунальному підприємству "Міськелектротранс".
Зокрема, ТОВ "Український зодчій" в жовтні 2016 року приватизував за 2,5 мільйона гривень шляхом викупу пансіонат "Комунальник" в селі Зарічне (в минулому Петрівське) Вовчанського району. Село Зарічне розташоване поряд з Старим Салтовом (в 2-х кілометрах) та входить до об'єднаної Старосалтівської територіальної громади.
Загальна площа придбаного майна склала 10169 квадратних метрів.
Якщо, порахувати, то 1 квадратний метр пансіонату обійшовся ТОВ "Український зодчій" в 246 гривень. Це в 4-5 разів менше, за ринкові ціни.
Наприклад, в Старому Салтові продається перспективна база відпочинку по ціні 1162 гривень за 1 квадратний метр.
Пансіонат "Комунальник" був у власності територіальної громади міста Харкова. А, до 2011 року цей пансіонат належав ХКП "Міськелектротранс", яке було реорганізоване в липні 2011.
Було замість цього КП створено 5 нових  КП ("Міськелектротранссервіс", два трамвайних та два тролейбусних депо). Але, пансіонат у власність ці КП не отримали і воно перейшло до власності тер.громади міста Харкова.
Цікавими є і власники ТОВ "Український зодчій". Фірма зареєстрована в Вовчанському районі, в селі Бугаївка (колишнє Революційне), а власниками є Вікторія Алексанян та Юрій Василенко. Керівником фірми є Віталій Каратаєв.
Юрій Василенко є разом з Оленою Стеріною кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Коломене".
Вікторія Алексанян є разом з Оленою Стеріною кінцевим бенефіціарним власником приватної комерційної фірми "Компанія Трансинвест". В 2015 році Вікторія Алексанян балотувалася до Харківської облради від "Опозиційного блоку".
Віталій Каратаєв є директором ПрАТ "Агрофірма Сортнассінєовоч", де кінцевим бенефіціарним власником є також Олена Стеріна.
Олена Стеріна є дружиною Вячеслава Стеріна, крупного харківського підприємця, співвласника скандального коворкінга "Fabrika", екс-радника Михайла Добкіна. До речі, саме ПАТ "Сортнасіннєовоч" зареєстровано в приміщенні, де і розташований коворкінг "Фабрика Спейс", який належить Вячеславу та Олені Стеріним.
Олена Стеріна є бізнес-партнером ТДВ "Житлобуд-2" (головні акціонери Юрій Кроленко та Олександр Конюхов) по ТОВ "Шатилівське", яке зареєстроване за однією адресою з ТДВ "Житлобуд-2".
Вячеслав Стерін також був другом та бізнес-партнером в ТОВ "НПО "Техпроект" Олексія Ярославського, брата Олександра Ярославського.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар