Детальний план Кремля щодо розподілу Молдови

У Кремлі мають намір федералізувати Молдову, про що сказав кандидат лівих сил на посаду президента цієї країни Ігор Додон. Як Росія бачить нову Молдову розповів журналіст Віталій Портников у блозі на "news.ru".
«Як суб’єкти федерації до складу об’єднаної держави повинні увійти відштовхнуте Москвою Придністров’я (цей контрабандистський анклав гратиме роль місцевого Донбасу) і автономна Гагаузія, також перебуває під сильним впливом російського бізнесу. Саму Молдову – тобто її основну територію, що наразі під контролем Кишинева, теж буде розділено», – написав він.
Портников вважає, що у Кремлі планують віддати Ігорю Додону південь Молдови, а північ закріпити за бізнесменом Ренато Усатим, лідером популістської “Нашої партії”, який ховається від молдавського правосуддя у своїх російських хазяїв.
«Саме сьогодні Додон і Усатий за посередництва російських “кураторів” повинні обговорити в Москві план майбутнього розділу Батьківщини між бандитськими кланами російських маріонеток. І саме сьогодні ми дізнаємося, що такий самий план готується Кремлем для нашої країни», – додав Портников.
Як писала "Politekа", у зламаній українськими хакерами пошті помічника російського президента знайшли план з розділу України на три частини – Новоросію, Малоросію і Галичину.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар