Кернес із Руденком знову "розпиляли" бюджетний мільйон

Як стверджують харківські правозахисники, новачки з оточення Геннадія Кернеса та віце-мера Харкова Андрія Руденка отримали без конкурсу близько мільйона гривень на ремонт будівлі. Так, КП «Харківжилбуд» 24 жовтня 2016 року уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія «Будсервіс-21» щодо ремонту будівлі вартістю 1,045 млн. грн.
Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів, який були розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».
До кінця листопада 2016 року підрядник має виконати капітальний ремонт нежитлового фонду по в'їзду Рибасівській, 5/7.
Детальної інформації про роботи немає. ТОВ «Будівельна компанія «Будсервіс-21» була заснована 26 серпня 2016 року. Засновниками є Андрій Дорожко та Лариса Волкова.
Дорожко також є серед засновників ТОВ «Єдина міжнародна транспортна система», де його партнерами вказані Тетяна Піунова та Олександр Резанова. Крім того, ця фірма має однаковий номер телефону  +380577525166 із ТОВ «Авто-Ові», ТОВ «ТК «Трансавто», ТОВ «АТП «Автотранс» тощо.
Серед засновників ТОВ «Авто-Ові» є Руденко Інна Михайлівна – родичка віце-мера Харкова Андрія Руденка, який якраз курирує питання житлово-комунального господарства та діяльність КП «Харківжилбуд».

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар