Микола Коханівський - вівця у вовчий шкурі

Днями країна відзначала чергову річницю трагічних, але переломних для країни подій «Революції гідності». Святий день коли згадують боротьбу, проводи в останню путь полеглих побратимів з «небесної сотні», штурми «Беркута» та дух свободи, яким тоді були сповнені Майдани усієї країни.
Однак, у цей день знайшлись люди, яким жага політичного піару, власне невігластво та фанатична пристрасть до насильства затьмарили очі. Мова йде про найманця та бійця за власне збагачення Миколу Коханівського.
Першу славу Микола здобув коли 2009-го кувалдою розвалив пам’ятник Леніну на Бессарабці. Зважаючи на теперішні події, цей вчинок заслуговує на повагу, однак саме він дав свого часу тодішній владі Ющенка підґрунтя для переслідування патріотичних сил. Пізніше, за часів Януковича, Коханівський неодноразово був фігурантом гучних скандалів коли хтось щось громив чи когось били «патріоти». Саме такі самопроголошені патріоти як Коханівський розв’язали Януковичу руки для переслідування справжніх патріотів країни. В той час, коли Україною ширилася хвиля арештів та судових вироків, сам Коханівський завжди виходив з води сухим.
Навіть його оточення та керівництво КУН (конгрес українських націоналістів), звідки вийшов Коханівський, дивувалось як усіх лідерів структури по декілька разів запроторювали до СІЗО, а Миколу дивним чином оминали чи випускали через декілька годин.
Однак повернемось до річниці Майдану. Микола притягнув на головну площу столиці таких як він сам відморожених бійців та влаштував справжній цирк - колотнечу з поліцією, підпалив шини та повів свою зграю трощити офіс Віктора Медведчука (якому по правді кажучи, не гріх порахувати ребра).
Наразі, мова йде не тільки про паплюження пам’яті полеглих на Майдані. Картинка, яку показали російські та європейські канали – вакханалія бездумних фанатиків, яким кров’ю залило очі. Кому вигідна така картинка здається очевидно. Володимир Володимирович певно дуже зрадів.
Однак вішати на Коханівського ярлик «агента кремля» теж не варто. Він надто тупий для цього. Коханівський був і лишається продажною маріонеткою в руках тих у кого є гроші. Прикриваючись маскою патріота він приймав нагороду за напади на ринкових торговців, коли треба було розчистити майданчик для «своїх», трощив Леніна, коли треба було спустити собак на патріотів, палив шини та штурмував пустий офіс Медведчука, коли треба було демонстративно висміяти Україну на пів світу.
Сьогодні Коханівський виступив з заявою про нові протести, протистояння та штурми заплановані на 1 грудня. Цього дня, за дивним збігом обставин, має відбутись суд щодо раніше вчинених Миколою «геройських дій». Миколі треба привернути до себе увагу та вплинути на суд. Кошти переведено на рахунки. Отже 1 грудня таки буде гаряче.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар