Підлеглі Кернеса розікрали мільйон і не поремонтували трамвайні рейки

Харківські правоохоронці підозрюють робітників КП «Міськелектротранссервіс» у зловживанні службовим становищем та виведенні понад 1 млн. грн. під час закупівлі обладнання для проведення ремонту трамвайних рейок.
Про це стало відомо з ухвали Комінтернівського районного суду від 21 жовтня 2016 року. 
Слідчі повідомили, що КП «Міськелектротранссервіс» протягом 2015 року вигравав тендери у Департаменту інфраструктури Харківської міськради на проведення капітального ремонту та реконструкції трамвайних колій.
В свою чергу, КП «Міськелектротранссервіс» шляхом проведення тендеру проводило закупівлю рейкошпалових решіток у ТОВ «Виробниче підприємство «Інсайт».
В ухвалі йдеться, що досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи КП «Міськелектротранссервіс» упродовж 2015 року, зловживаючи службовим становищем шляхом завищення вартості придбання рейкошпалових решіток, заволоділи коштами підприємства на загальну суму близько 1 млн.грн.
Суд відмовив правоохоронцям, у доступі до документів комунального підприємства та ТОВ «ВП «Інсайт» тому що прокурор вказав у обгрунтуванні противоречиві данні.
У то й же час варто відзначити, що з 2014 по 2016 роки КП «Міськелектротранссервіс», за даними «Вісника державних закупівель», замовило товарів у ТОВ «ВП «Інсайт» на суму 58 млн. грн.
Засновником «ВП Інсайт» є харків’янин Сергій Савченко, а директором і кінцевим бенефіціаром – Євген Курбатов. Директором КП «Міськелектротранссервіс» - Владислав Васенко.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар