Курячі проблеми окупованого Донбасу

"Нещодавно натрапила на старе, але всіма улюблене відео, де міністри ЛНР на чолі з Плотницьким обговорюють високу ціну курки", - пише блогер Юлія Михалік на сайті "Корреспондент.Нет".
Від душі посміявшись, я все-таки задумалася, яка реальна цінова політика нових «демократичних» республік. Так би мовити оцінити реальну собівартість голосу на референдумі.
Результат пошуків такий - ціни в ДНР/ЛНР набагато вище цін в Україні. Це підтверджують і українські ЗМІ, і висловлювання, коментарі самих жителів окупованих районів Донбасу.
Звичайно, "лідери" самопроголошених республік намагаються якось виправдати свої дії і на все горло хваляться низькими тарифами. Але навіть з ними все дуже сумно. З пенсією в 2500 рублів (1000 гривень) неможливо оплатити навіть самі мінімальні тарифи. Адже почуття голоду дешевої платіжкою за комунальні тарифи не втомити!
Ось як пишуть на сайті "Новини Донбасу", посилаючись на авторський блог мешканця Донецька:
"Так що, віддавши голос за «незалежність регіону і процвітання Донбасу», як бонус, отримали люди курку ціною в зав'ялену яловичину, безробіття, зруйновані будинки і школи", - наголошує житель Донецька.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар