У ЛНР готуються пригнічувати голодні бунти

Незважаючи на той факт, що справи в економічному плані в "республіці" не дуже, кошти на "армію" виділяються в повному обсязі, стверджує блогер "Корреспондент.нет" Дмитро Стегній.
По всій видимості "господар" земель луганських зовсім не збирається зупинятися на грабежі власного "народу". Тільки-тільки вщухли крики від скандалів через заборгованість по заробітній платні, як починає розгоратися наступний резонанс.
Жителям "самопроголошеної республіки" не особливо зрозуміла логіка "верховного правителя".
"Якщо в "республіці" немає коштів для виплати грошей бюджетникам і пенсіонерам, то, дозвольте, звідки вони взялися на проведення таких масових навчань?" - пишуть активісти.
Як заявляють офіційні представники "народної міліції", ці навчання стали одними з наймасовіших за останній рік. Планові заняття з управління вогнем танкових і артилерійських підрозділів "народної міліції ЛНР" відбулися на одному з військових полігонів "республіки".
У зв'язку з цим напрошується питання, навіщо потрібні ці вчення, якщо грошей в "республіці" і так немає?
Як не зайдеш на сторінку того чи іншого міста в соціальних мережах, раз у раз натикаєшся на питання про терміни виплат зарплат й інших соціальних виплат.
Ні для кого не секрет, що такі навчання коштують дуже не дешево для бюджету. То чи не краще було б пустити кошти не на подібні заходи, а на поліпшення і підвищення рівня життя населення?
"Хоча, я в цьому дуже сумніваюся. Події, що відбулися, показали справжнє обличчя Плотницького. Людину, якій абсолютно плювати на населення. Єдине, чим він дійсно стурбований, так це в набиванні власних кишень, і пригодовуванні "МДБ" й військових, для придушення голодних бунтів, які вже зовсім не за горами," - резюмує блогер.
"Мене дивує тільки одне, як таке чудовисько ще може дивитися в очі населенню "республіки", і говорити, що жити стало набагато краще. Особливо розчулюють заяви про початок зростання економіки. Я один не можу зрозуміти, як може зростати то, чого немає, або є ще хтось?" - наполягає пан Стегній.
"Щоб збити населення з пантелику, Ігор Венедиктович навіть почав форсовану підготовку до святкування Нового Року. І його абсолютно не хвилює той факт, що до нього (Нового Року) ще більше місяця. Але я думаю, що населення "ЛНР" вже здогадалося, що до чого. А також здогадалося, що Плотницкий збирається утримувати свою владу тільки силою, тільки за допомогою танків і репресій. Інакше, як пояснити ці постійні навчання без наявності коштів на виплату допомоги, пенсій і зарплат" - наголосив блогер.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар