Генпрокурор самопроголошеної «ЛНР» вбив чергових п'ять шахтарів

Як повідомили луганські медія, 25 жовтня на території так званої «ЛНР» у містечку Христофорівка через обвал на нелегальній шахті-копанці «Нікольська-95» загинуло 5 осіб. Існування подібних підприємств - не новина для Луганщини, де люди змушені працювати за копійки заради того ж фуражного хліба, проте, ясно також й інше. Видобуток вугілля, так би мовити, "по бєспрєдєлу" не може відбуватися без кровної зацікавленості тих, хто взяв на себе владні та контролюючі повноваження.
З'ясувалося, що, зокрема, це підприємство у Христофорівці організував керівник одного з легальних приватних підприємств з видобутку кам'яного вугілля, спільно з мешканцем міста Антрацит, які наразі журналістами не називаються.
Генпрокуратура самопроголошеної республіки за даним фактом порушення правил безпеки при веденні гірських, будівельних або інших робіт, яке спричинило до смерті двох і більше осіб, 27 жовтня порушила кримінальну справу. Порушникам закону загрожує позбавлення волі на строк до семи років.
Однак, треба в черговий раз відзначити, що незаконний видобуток вугілля в "копанках" буквально процвітає на Луганщині, при чому по обидва боки лінії зіткнення. Відомо і те, що без покровительства з боку керівництва окупаційної адміністрації та російсько-терористичних парамілітарних та міліцейських формувань ця діяльність давно була б припинена, адже навіть глибока матеріальна скрута не змусить шахтаря ризикувати життям та здійснювати власноруч практично промисловий видобуток вигілля на продаж. Якщо є ринок і попит, має бути пропозиція, яку вміло наганяють вищі посадовці прокуратури, незмінно паразитуючи на нелюдській, з огляду на умови, вкрай ризикованій шахтарській праці.
Крім того, слід відзначити, що відомі випадки, коли аварії, які призвели до загибелі шахтарів, навмисно приховуються. І приховуються саме працівниками прокуратури сампороголошеної «ЛНР» за вказівки того ж  "генпрокурора" Ісмаїлова Заура Рауфовича.
За словами луганчан, це вже четвертий випадок загибелі шахтарів у т.зв. шахтах-копанках, який, не дивлячись навіть на порушення кримінальної справи, "генпрокурор" Ісмаїлов намагається зам'яти.
У хід йдуть, як залякування власників копанок, так і відвертий шантаж та підкуп.
Здійснює це Ісмаїлов через свого батька, Ісмаїлова Рауфа Мамедовича.
Як з'ясувалося, в останньому випадку, господареві шахти-копанки «Нікольська-95», запропонували 6 млн.рублів за приховування факту «кришування» її діяльності самим "головним правоохоронцем", не кажучи вже про те, що невдовзі незаконне підприємство продовжить свою роботу із новою силою.
Чи вдасться паразиту Ісмаїлову в черговий раз приховати факт «кришування» нелегального бізнесу, як від керівництва "республіки", так і від своїх же ж "кураторів", покаже вже найближче майбутнє.
Слід наголосити, що шахти-копанки, як однин із багатьох напрямків незаконної діяльності даного персонажу, як зобов'язалися місцеві активісти та працівники медіа, буде предметом ретельного і постійного журналістського дослідження, про поточні результати якого останні пообіцяли поговорити вже незабаром.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар