Доборолися з олігархами: Аваков не став приховувати дивидендів від італійської фірми

Виявилося, що амбітний борець із олігархатом й офшорами Арсен Аваков суміщає посади міністра внутрішніх справ і президента італійської фірми.
Як свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на які посилаються в агентстві "Українські Новини", Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков задекларував 4.221.114 гривень доходу у вигляді дивідендів, отриманих від італійської фірми "Avitalia S.R.L.".
Слід нагадати, що у січні цього року інший ославлений коштовними апартаментами в центрі столиці депутат Верховної Ради Сергій Лещенко (фракція "Блок Петра Порошенко") вже заявляв про суміщення Аваковим посади міністра внутрішніх справ та президента названої італійської фірми.
Згідно зі статутними документами, які опинилися у розпорядженні депутата, фірма була заснована в 2011 році з метою... управління нерухомістю. Капітал її склав 1,8 млн євро, а штат компанії складає - одну особу! Також у розпорядженні депутата був протокол про збори акціонерів фірми AvItalia S.R.L., який відбувся 30 квітня 2015 року в готелі "Київ" у присутності Авакова і його дружини Інни Авакової.
На зборах акціонерів був затверджений звіт за 2014 рік та розподілений прибуток в розмірі 203 тис. євро.
Протокол зборів акціонерів затверджений підписом, власне, самого президента компанії AvItalia S.R.L. Арсеном Аваковим.
Таким чином, на момент проведення зборів акціонерів пан Аваков більше 14 місяців поєднував роботу міністра внутрішніх справ і президента італійської фірми.
Як раніше вже повідомляли "Українські Новини", соратниця Арсена Авакова, який систематично прогулює кожне четверте засідання Кабміну, програла судовий спір із нардепом Лещенком щодо "розголошення відомостей про секретні вілли" чинного міністра внутрішніх справ.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар