Через підробіток тренінгами з НАБУ звільнили заступника начальника відділу

Солом'янський районний суд Києва визнав винною в адміністративному правопорушенні, пов'язаному з корупцією, заступника начальника відділу забезпечення роботи директора Національного антикорупційного бюро Катерину Везелеву-Борисову. Про це вона повідомила на своїй сторінці в "Facebook".
Як відомо, пані Борисова отримувала паралельний дохід за роботу на тренінгах одного із зарубіжних фондів. В результаті суд вирішив, що проведення тренінгів це викладацька діяльність, а Борисова незаконно поєднувала свою роботу на державній службі з іншою діяльністю.
"Суддя вважає, що викладацька діяльність - це діяльність особи, як викладача тієї чи іншої навчальної дисципліни тільки в освітньому закладі, у вигляді читання лекцій, проведення семінарів, практичних та інших занять, гуртків, секцій," - написала Везелева.
В СБУ повідомляли, що Везелева-Борисова працювала тренером в одному з європейських фондів, отримуючи при цьому в НАБУ зарплату в 40 тисяч гривень та додатковий дохід від такого тренерства, яке, відповідно до чинного українського законодавства, не підпадає під поняття освітньої чи викладацької діяльності. За даним фактом правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення, направили його до Солом'янського суду Києва.
Крім того, з'ясувалося, що чиновниця отримала громадянство України в 2002 році. За даними тієї ж СБУ, у неї раніше було громадянство Росії, а вже в 2013-2014 рр. жінка працювала в Посольстві України в Москві. При цьому, як виявили українські контррозвідники, під час роботи в НАБУ у неї був доступ до конфіденційної інформації.
"Таким чином, чиновниця порушила вимоги ст 25 закону України "Про запобігання корупції" та ч.2 ст.13 закону України про Національне антикорупційне бюро України" - відзначили в українській спецслужбі.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар