Головний "борець зі злочинністю" нажив мільйонні статки

На Тернопільщині начальник Управління держслужби боротьби з економічною злочинністю, підполковник Василь Мокрицький, задекларував мільйонні доходи. Про це повідомив "24 канал", посилаючись на відповідну інформацію, оприлюднену активістами Тернопільського осередку ВО "Автомайдан".
Активісти зазначають, що Мокрицький декларував тільки зарплату та став у 2014 та 2015 роках власником комерційної нерухомості на загальну суму близько 3,5 млн грн.
Свого часу він був правою рукою екс-очільника облуправління міліції генерал-майора Віктора Сака, який випустив майже півсотні куль з автомату Калашникова під час штурму будівлі міліції протестувальниками у лютому 2014 року, після чого подав у відставку та втік.
"Більше того, зі сфабрикованих даних, зібраних Мокрицьким, було відкрито 19 кримінальних проваджень проти активістів Євромайдану в Тернополі. Мокрицький живе офіційно з родиною, за даними його декларації, лише на свою заробітну плату та матеріальну допомогу, але має будинок на 330 кв. м у передмісті Тернополя в елітному мікрорайоні Кутківці, по сусідству з головою Господарського суду Тернопільської області, суддею Сергієм Стопником" – розповіли волонтери.
Відзначається, що зараз у цьому районі тут ціна за 1 сотку землі стартує від 1900 дол. або майже 50 тис. грн, загальна вартість маєтку складає мінімум 130 тис. дол. або майже 3,5 млн грн.

"Виборча Українаhttp://www.wyborcha.pp.ua/"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар